Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Aktív férfiak, hogyan tudna...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Aktív férfiak, hogyan tudna egy passzív ilyen esetben nálatok kompenzálni vagy ez egyáltalán nem menne?

Figyelt kérdés

Sziasztok 21 éves vagyok és bár még nem voltam senkivel, biztos vagyok abban, hogy passzív szerepben tudom elképzelni magam.


A lényegre térek. Egy jó ideje diétázom és már rengeteg súlytól sikerült megszabadulnom (50 kg), de még mindig van rajtam. Hasam még van, de már pici és a combjaim elég vastagoK és a fenekem még elég nagy. Úgy néz ki combból és fenékből lassan vesztem a súlyt. Viszont azt mondják nekem hogy az arcom szép (ami tudom egy szubjektív megítélés.)


Tehát, ha egy passzív fiún lenne extra súly legfőképpen a fenékben és combokban van és ha az még egy mások szerint szép/aranyos arccal társul, elfogadható lenne ez nektek vagy nem?


Azért kérdezem, mert szégyenlem, hogy ilyen vagyok és igyekszem a maradék súlyt is elveszíteni. Már több napja koplalok, hogy hamarabb menjen le a súly.


febr. 19. 19:52
 1/6 anonim ***** válasza:
Engem aztán ugyan nem zavar ha van egy kis pocak a passzívon, persze nem ilyen zsírdisznós jellegű. Csak így a matgóra: nincs neked úgy véletlen egy kis enyhe testképzavarod? Ismerek egy illetőt, aki 10 napig csak vizet ivott mert le akart fogyni 10 nap alatt 10 kilót. Mondjuk le is fogyott, de ez nem normális. Edzés kocogás és kalóriadeficit .
febr. 19. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nekem nnincs testképzavarom. A hasam az pici, de a fenekem nagy és a combjaim vastagok.
febr. 19. 20:42
 3/6 anonim ***** válasza:

A nagy fenék még nagyon izgató is tud lenni (számomra legalábbis) szeintem ha a gasad már jónak látod akkor drasztikus külömbség nem lehet.

Szerintem szexi lehet a feneked 🙂

febr. 19. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszi, ez megnyugtató.:-)
febr. 19. 20:56
 5/6 anonim ***** válasza:

Imàdom a popsis és combos fiúkat.

Egy szexi bugyival, feszes rövidnacival vagy feszes simizős naciban àllati vonzo.

Szereti sok pasi akin van egy kis plusz. Legyél bàtor. Ne aggodj, nincs veled gond

ápr. 9. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! :-)
ápr. 9. 10:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!