Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Van egy legjobb fiú barátom,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy legjobb fiú barátom, akivel munkahelyen ismerkedtem össze, és eléggé bejön elhívott magához iszogatni, olyan mintha tett volna arra utaló jeleket, vagy csak én látok többet bele? Ti mit tennétek a helyemben? Lentebb leírom a többit.

Figyelt kérdés

Kijött elém a buszmegállóba kicsípte magát, megcsinálta a haját be volt fújva parfümmel, azért fura mert rá ez nem jellemző, már itt érdekes volt.

Beszélgettünk iszogattunk hajnalig, azért benne már volt azért bőven, én nem sokat ittam. Egy szerelmes zenét kezdett énekelni, úgy hogy kérdéssé formálta. Ő sokáig várt a válaszra meg is kérdezte, hogy “nem válaszolok?” Én igazából abba se voltam biztos, hogy komolyan gondolja-e, kissé szégyelltem is magam ezért csak annyit válaszoltam, hogy nem értettem mit kérdezett. Utána lesütötte a szemét, oldalra tekintett és teljesen másról kezdett el beszélgetni, ezt azért tudom ennyire, mert direkt figyeltem a reakcióját.

Lehet én látok bele többet, vagy csak szeretném, hogy ő is hátha meleg és többet érezhet barátságnál, rákérdezni nem merek, munkahelyen elő se merek bújni, ezért ha csak úgy rákérdeznék és heteró akkor már a barátságunk se lesz a régi, egyébként nagyon tetszik, mint külsőleg, mint emberileg.

24/F



febr. 20. 02:31
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Azt gondolom szeretett volna valamit.

Hívd el te is egy ilyen hasonló alkalomra mint ez volt.

febr. 20. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Biztos van oka annak, hogy ennyire készült. Szerintem kérdezz rá, amikor úgy hozza a helyzet. Ahogy a 2-es írja, hívd el magadhoz és valahogy hozd szóba.
febr. 20. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
A lényeget mindig kihagyjátok. Mi volt az a szerelmes zene és a kérdés?
febr. 20. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Nagyon régi retro zene volt, nem emlékszem a címére. Csak arra hogy úgy formálta át kérdéssé hogy:

Szeretsz?

Kívánsz?

Vágyok már rá rég?

Valami ilyesmi lehetett

febr. 20. 23:22
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Es ezek utan neked nem egyertelmu hogy dugi akar?

Kovetkezo kerdes az lesz "meztelenul bepucsitott a baratom vajon dugni akar?"

febr. 21. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

#5

A barátom farka a seggembe csúszott, vajon véletlen volt, vagy akarhat tőlem valamit? :)

febr. 21. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
70%
De istenem, ennyire nem mukodik nalatok a gay radar? Ha latod h kozeledik, beked sincs ellenedre gondolom parod sincs, miert nem kezdtek el smarolni? Annyira nem ertelek titeket.
febr. 21. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!