Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Dugnál/dugtál welness fürdő...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Dugnál/dugtál welness fürdő kabinos és zárható zuhanyzójában?

Figyelt kérdés
febr. 21. 19:43
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
100%
Ilyen kabinban nekem csak hoki volt másik sráccal.
febr. 21. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
100%
Igen, 2x dugtak meg ilyenben, egyszer a mesteri egyszer meg az ajkai strandon :D
febr. 21. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
100%

Egy kicsit más hangvételű válasz az enyém, két emlékem is felvillant a kérdést olvasván:


1.) Egyszer, mikor az exemmel épp' csak összejöttünk, bevette magát a külföldön élő nagybátyám hozzám majd' egy hónapra (igazándiból én ragadtam az ő lakásában 10. éve, de ez sokadrangú információ). A srác annyira kívánta a dolgot, hogy az egyik fürdőben, ahova éppen reumatológiai beutalós bérletem volt, bementünk a gyerekmedence melletti klozetba. Tanítási nap volt, napközben, így dolgunk végeztével jöttünk ki, boldogan. ;-)


2.) Lukács fürdő, nyár eleje, szintén hétköznap, nekem szabadnap. Teljesen véletlenül, de nem első alkalommal az úszómedencéknél összetalálkoztam akkor már nyugdíjas anyámmal. Évek óta kapacitáltam, hogy legalább egyszer próbálja ki, nézze meg a benti termálvizes medencéket. (Aki ismeri ezt a fürdőt, tudja, hogy egy kész útvesztő, pont ennél a résznél simán ki tudsz menni egy szál gatyában a kijáraton, pl.)

Lementünk a csigalépcsőn, a kijárattól jobbra, a termál-részleg felé vezető folyosót beépítették további öltözőkabinokkal. Mivel tényleg kevesen voltak a fürdőben, visszhangzott a nagy belmagasságú, papírfalú fülkékkel teli hatalmas belmagasságú terem: valakit qrtak, de nagyon.


Anyám tudja, hogy velem mi a stájlsz, de egy magyar asszony sosem adja fel, így lehajolva elkezdte az öltözőfülkék alatt lévő lyukon stírölni, vajon melyikben lehet legalább egy pár láb... Baromi kellemetlen volt a szituáció, így tovább meséltem neki a görög-római-török-magyar, stb. fürdőkultúráról, megpróbálva elnyomni a megemelt erejű hangommal az "áldozat" nyögéseit és annak visszhangját. (Elképzelem az üzemi kamera képét: ketten mennek a folyosón, egy nő guggolva halad, a másik erősen gesztikulál. :-D) Látszott anyám arcán, hogy nem őszinte a mondandóm iránti érdeklődése, ugyanis pár perccel később, a leghidegebb termál medencében való néhány másodperces megmártózása után csak annyit mondott:

"Ugye, hogy elég ennyi a termálvízből? Nem értem, mit szerettek ebben! Sokkal jobb a kinti bugyogós medence, nem, hiába mondod, hogy klóros a vize, mert mi, öregasszonyok, belepisilÜNK, menjünk vissza oda! Meg ott rendes vízitorna is van félóránként, NEM OLYAN TESTEDZÉS, mint itt - majd ne nézz oda, ha beállok a csoportba!"


Ezt hallva szakadtam a röhögéstől befelé, de azóta sem beszéltünk erről a közös élményünkről, valamint a felszólításának eleget téve valóban nem mertem abba az irányba nézni, ahol a trénernéni a pár, parancsszavaira a vízben mozgó (öreg)lányt abriktolta. :-D

febr. 21. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:

#13

Ez jó:)

febr. 22. 04:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
Igen!! Eddig csak hoki volt
febr. 22. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
Igen kipróbálnám.
febr. 22. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
100%
Nem, de wellness szálloda szobájában, az ágyban már dugtak meg.
febr. 22. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Fürdőben igen, dugtak már meg.
febr. 25. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!