Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hol érdemes tárolni a szexuáli...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol érdemes tárolni a szexuális segédeszközeinket, hogy ne találja meg a gyerek meg egyéb illetéktelenek?

Figyelt kérdés

Sehol nem találok zárható komódokat, éjjeliszekrenyeket, lakasbutorokat. Csak irodabutorokat árulnak zárhato funkcióval. Azok meg úgy is néznek ki..


Azért nem értem, mert nagyanyáim komódjai, sőt ruhásszekrényei is mind zárhatók voltak. Miért ment ez ki ennyire a divatból? Ennyire nincs igény a zárhatóságra??



2021. dec. 5. 12:11
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem hálóban nincs igény rá:D miért is lenne. Na de mindegy is. Vagy keresgélsz tovább, vagy barkácsolsz megfelelőt.

Pl egy rejtett fiókot szerintem simán össze tudsz bütykölni otthon. Nem nagy kunszt. Az alá meg berakod amit akarsz és nem is kell éjjel a kulcs után szaladgálni ha dugni akartok:D N

2021. dec. 5. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
A hálószobánkban lévő egyik szekrény legfelső polcán vannak egy dobozban. Sose volt ebből probléma, nem egyszer volt olyan, hogy megkértem egy barátnőmet, hogy vegyen ki a szekrényből valamit, és még csak a közelébe se nyúltak soha. Kívülről olyan, mintha egy cipősdoboz lenne.
2021. dec. 5. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Ne legyél életképtelen. Szekrény legfelső polc, cipősdobozba be, cipősdoboz hátra, elé ruhákat raksz és kész.
2021. dec. 5. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

Köszi, de nekünk egy kis komód tele van velük. Analplugok, dildók, bilincsek, kampók, csipeszek, különféle sikositók, stb. szóval nem cipősdoboznyi, inkább 2 kisebb komódfióknyi mennyiség. Es szeretném ha két lépés távolságnál nem lenne messzebb az ágyunktól.


Multkor egy rokon gyerek betévedt a szobába és az utolsó pillanatban sikerült megakadályozni hogy benézzen..


Tényleg ennyire különleges igény egy rohadt zárható hálószobaszekrény?😩

2021. dec. 5. 12:29
 5/12 anonim ***** válasza:
Bugyis fiók alja!
2021. dec. 5. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Akkor fogod őket, berakod annyi dobozba, amennyi kell, és becsúsztatod őket az ágy alá.


Vagy szétnézel az IKEA, a Kika vagy bármelyik másik nagyobb bútoráruház weblapján, mert biztosan vannak zárható szekrények. Ha egyik se tetszik, akkor összebarkácsolsz egyet, annyira nem nagy kunszt. Vagy elmész egy szakemberhez és vele csináltatod meg.

2021. dec. 5. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

“szétnézni az IKEA, a Kika vagy bármelyik másik nagyobb bútoráruház weblapján”


Ezen már túl vagyok, ezért is írtam ki a kérdést. Zárható lakásbutort lényegében nem árulnak.


Egyedi bútort kell csinaltatnom asztalossal? Ismerve az asztalosárakat, az also hangon 150-200 ezer nem?

2021. dec. 5. 12:37
 8/12 anonim ***** válasza:

Nem tudom, nem kellett még asztalossal csináltatnom semmit, a párom mindig megszerelte, megcsinálta, amit kellett.


Lehet ennyibe kerülne, de lehet, hogy találsz olcsóbbat is. Szét kell nézni, keresgélni kell, mást nem igazán lehet írni.

2021. dec. 5. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Vegyél egy sima komódot/szekrényt, ami tetszik. Egy kis zárat két fúrással fel lehet szerelni rá.


Nem kell atombiztosnak lennie, úgysem fogják feszegetni, ha zár van rajta.

2021. dec. 5. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
IKEA árul okos zárat, bármilyen bútorhoz szerelhető
2021. dec. 5. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!