Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Melegek, nektek mi a vagyonoto...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melegek, nektek mi a vagyonotok? Jobban éltek mint heteró társaitok, haverjaitok?

Figyelt kérdés

febr. 22. 13:53
 1/8 anonim ***** válasza:
30%
Van egy lakásom, egy autóm, pár számítógépem, tévém, bútoraim. Nyaralni ritkán járok. Bulizni is ritkán. 25 éves vagyok. Szerintem átlag alsó-közép osztályba tartozok. Haverjaim is kb itt tartanak.
febr. 22. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
82%
1) ha ez igaz, amit irtal akkor boven felsosztaly. Am most erre azert nehez valaszolni, mert en 29 vagyok, az egyeni vagyonom, amit csak en kerestem ossze az nem sok: 4 millio forint kb. De ha azt vesszuk, hogy csaladilag van 5 ingatlanunk (4 fo), akkor aranyositva van kb 200 milliom. De ez hulyeseg, hogy mert meleg vagy jobban keresel. Lehetsz arufeltolto, lehetsz vezerigazgato is melegkent.
febr. 22. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
94%

25 évesen saját lakás, az marhára nem középosztály.


Egyébként melegként nehezebb ingatlanhoz jutni, nincs állami támogatás.


Ha ezt vesszük fő tényezőnek vagyoni helyzetként, akkor a melegek csóróbbak az átlagnál.


Akiket én ismerek, még a 30asok is albérletben élnek, szobát bérelnek.


Az átlagfizetés olyan 300 ezer körül van.


Akinek vállalkozók a szülei, vagy egyke gyerek, azoknak szokott fiatalon "vagyona" lenni.

Vagy, aki a szexiparban dolgozott.

febr. 22. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Én 8 évig Külföldön dolgoztam, van egy autóm, és amit felhalmoztam ennyi idő alatt, azt a szülői ház felújításába invesztálom.
febr. 22. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Heteróknak sincs csok, akik nem akarnak gyereket, de a csok által felturbózott árat kell nekik is kifizetni. Ez k.va gáz, 5 éve nem is élek már Magyarországon mert undorító ez a kivételezés meg megkülönböztetés, ami ott megy. Nyugaton rendes munkából támogatás nélkül is lehet házat venni. De meg is látszik, 50M alatt csak egy telek van már, a fizu meg ló.asz.

Akinek 20 évesen háza van, azt gazdag szülők nyomták meg, nekik könyebb. De most csok meg minden nélkül a munkás osztály nem tud normális házat venni normális környéken

febr. 23. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
69%
2 lakásom Budapesten, 1 üzlethelységem. Nem öröklésből, nem hitelből. Munkából. A lakásokat pont akkor vettem mikor mentek fel az árak, így ma már még többet érnek. Minimum a dupláját. De szerencsém volt. Buisnesbe is és mindenbe. Online marketingből élek.
febr. 23. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Konkrétan semmim sincs, viszont lakásra keveset költök és egy traumáig volt másfél milliós megtakarításom. Abból lehetett volna jogsim és autóm. Azóta nem tudom összekaparni magamat. Párom 40 éves lesz, szintén semmije nincs, hozzánk költözött.
febr. 26. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Viszont nálam ez teljesen független attól, hogy meleg vagyok. Ha nem volnék meleg, attól sem alakult volna jobban az életem.
febr. 26. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!