Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Srácok, ti mit szólnátok, ha...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Srácok, ti mit szólnátok, ha kiderülne a pasitokról, hogy nagyon kicsi a farka?

Figyelt kérdés
Mit tennétek ha kiderülne, hogy a párotoknak extrémen kicsi a mérete? (6-11 cm)

febr. 22. 20:12
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
100%
Nekem sosem volt fontos szempont! Igaz nem is volt sok kapcsolatom, de passzívként nekem max 18 cm az ideális, ha kissebb nem baj. :)
febr. 23. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
100%
Nekem 12.5 cm 😒
febr. 23. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
100%
11.-es vagyok. Akkor te is használd egészséggel. :)
febr. 23. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
100%
Ha vékony a srác nekem nagyon bejön a kis farok.
febr. 23. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
100%
Mivel aktív vagyok, ezért különösebb jelentősége nincsen, hogy az övé mekkora. Olyan szempontból mondjuk jó, hogy akiknek ennyire kicsi, azok általában passzívok szeretnek lenni, és szívesen szopnak, meg élvezik nagyon, ha rendesen megdugják őket. De összességében a péniszméretnél sokkal fontosabb, hogy az illető hogyan néz ki, meg hogy milyen a személyisége. ;)
febr. 24. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
100%
Fején találtad a szöget, kérdező. Ezért imádkozom: egy 6-12 centis farkú pasit adjon az ég! Biszex férfi vagyok, összejárásra keresek valakit. Más kérdés, hogy a lelki passzolás nekem a legfontosabb, de rögtön utána az, hogy kb 6-12 centi hosszú farka legyen. De ha nagyobb, az se gond. De egy ilyen kisfarkú nekem főnyeremény volna, amennyiben szimpatikus is egyúttal!
febr. 24. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:

Én is így vagyok vele. Én passzív vagyok, de nekem jobban bejön, ha az aktív félnek is kisebb farka van.


29/f

febr. 27. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

Nem volna probléma, ugyanis egy alapvetően intellektuális kommunikációra épülő kapcsolatot keresek, akivel, mint írtam, akár levelezni, de beszélgetni, sétálni, kirándulni, esetleg utazni is lehet.

(Mellesleg az enyém sem orbitális (14-16 cm), de az aktív oldal teendőit azért el tudom látni. :-D )


Én: 42/180/100.


Korhatár: 18 év fölött csak annyi, mint 50 alatt: olvass - ne csak a sorok között, hanem igazán, találjuk közös témákat, de nem feltétlenül kell 100 %-ban megegyeznünk egymással.


Egy levelet csak megér, hogy megpróbáljuk a kapcsolatot felvenni egymással. ;-)

ápr. 9. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!