Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Az gáz, ha egy passzív fiúnak...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az gáz, ha egy passzív fiúnak sok partnere volt már?

Figyelt kérdés

3 éve vesztettem el a szüzességem és azóta volt jó pár partnerem, kapcsolatom csak fél évig volt...


Ez rossz dolog? :/


29/F passzív


febr. 23. 02:42
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

Ezt neked kell eldöntened. Ha bánod, azzal már nem tudsz mit kezdeni mert megtörténtek, max annyit tudsz csinálni hogy vissza fogod magad vagy elkötelezödsz valaki mellett.

Ha nem bánod akkor meg folytasd így.

Az hogy ki mit gondol az egy bizonyos pontig lényegtelen. A te életed te éled, nem mások, így bármit is gobdoljanak az igazából lényegtelen. Ha te nem vagy boldog igy, változtass, ha az vagy akkor meg minek a kérdés? 😀

febr. 23. 05:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%

Egyáltalán nem probléma.Az sem,hogy viszonylag későn volt az első partner.Mondjuk úgy,hogy megismersz több embert, szexuálisan lesz tapasztalatod.

Mivel volt egy rövid kapcsolatod,így nagyjából tudod,az milyen, mivel jár.

Idővel majd eldöntöd,hogy akkor most kapcsolatot szeretnél és megállapodsz valakivel.De tényleg a te életed,ehhez senkinek köze nincs,főleg mert nem ártasz vele másoknak.

Minden,akár egyszeri élmény,szex is ad az ember jelleméhez,formálja.Még akkor is,ha pont nem így gondolja.De ettől,hogy többel voltál már,semmi lelki konfliktusod ne legyen, nincs miért :)

febr. 23. 05:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Az a gaz ha csak szexre kellettél mindenkinek akivel dugtal
febr. 23. 05:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
74%

Én bár korábban vesztettem el a szüzességem, előtte 6 évig kapcsolatban voltam, ráadásul vidéken, utána felköltöztem a munkám miatt Budapestre, + szintén a munka miatt sok országban meg is fordultam, és kitárult előttem a világ…


4 év alatt (listát vezettem róla) 154 pasi dugott meg.


Hogy van-e lelkiismeretfurdalásom? Nincsen, mások elmondása szerint jó pasinak számítok, ezért ha valakit kinéztem magamnak, Őt meg is kaptam magamnak, sok jó pasi nézett ki magának, és nem akartam közülük válogatni, mindegyikkel lefeküdtem, ugyan ez külföldön is, ha jött a lehetőség, akkor kihasználtam.


Mivel mindig nyíltlapokkal játszottam, azaz, hogy csak szexet keresek és csak védekezve, ezért semmilyen lelkiismeretfurdalásom nincsen, nagyon sok jó pasival találkoztam, nagyok sok értelmes és jó ismerkedésen mentem végig, nagyon sok jó emlékem van.


Aztán a 154. pasival, végül több lett, és azóta (5 éve együtt vagyunk).

febr. 23. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
42%
Majd ha aranyered lesz akkor is buszke lehetsz magadra
febr. 23. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
79%
Van akinek gáz, másnak meg nem. Aki csak szexet keres annak oké, aki inkább kapcsolatot, annak esetleg gáz lehet, de nem feltétlenül az. Amúgy tök mindegy, hogy mások mit gondolnak rólad, a lényeg az, hogy neked rendben van-e ez vagy sem. Ha neked oké és téged nem zavar, akkor más véleménye egyáltalán ne foglalkoztasson. Max. kalkuláld bele ismerkedésnél, hogy ha valaki emiatt elutasít, akkor tudomásul veszed és nem sértődsz meg emiatt.
febr. 23. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 Jani Belucci ***** válasza:
100%
Kinek rossz? Ha vigyázol az egészségedre, akkor szerintem nincs azzal baj, ha aktív szexuális életed van. Viszont ha majd párkapcsolatot szeretnél, azért tedd fel magadnak a kérdést, hogy le tudsz-e mondani erről. Sajnos hozzá tud szokni az ember a kalandozáshoz.
febr. 23. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
5-ös, 1 partnertől is lehet aranyeret kapni, nem kell ahhoz több xd
febr. 23. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Egy kapcsolat kialakulása két félen múlik. Ha a másik le akar lépni, az nem (csak) rajtad múlik.



Illetve ha nem illetek össze, minek rabolni egymás idejét?



Inkább legyen 5 exed mint élj 3 évet egy toxikus kapcsolatban. Nehogy már az tartson vissza, hogy jaj, akkor már eggyel több exem lesz, inkább maradok.

Ez szerintem rosszabb jel valakinél, mint az, ha többet keresgélt, amíg megtlálta azt, akivel érdemes lenni.

febr. 23. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
ÉN nem szeretem a bejáratott fiúkat, nőknél sem.
febr. 23. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!