Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Ha a párotokkal örökbe fogadto...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a párotokkal örökbe fogadtok egy csecsemőt és ha eljön az idő, hogy iskolába megy, hogyan kèszìtitek fel őt arra, hogy csùfolni fogják őt az iskolában csupán azért mert egyneműek a nevelőszülei?

Figyelt kérdés

#Melegek, gyermek örökbefogadàs.
febr. 23. 17:02
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
8%
Hát ezért nem engendém, hogy melegek örökbe fogadhassanak. Még azzal sem tudod vígasztalni, hogy a többi osztálytársának is egyneműek a szülei..... Szóval ez nehéz kérdés.
febr. 23. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 Jani Belucci ***** válasza:
74%
#1: Fordítok: "Nem akarom hogy melegek is fogdhassanak örökbe, mert a hozzám hasonló homofóbok szarrá fogjuk szekálni a kölyköt"
febr. 23. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

#2

Nem az ilyen válaszra vagyok kíváncsi.

Én heteró vagyok és érdekel a melegek vèlemènye a feltett kérdésemmel kapcsolatban.

Neked semmi keresnivalód nincs itt.


Amúgy inkább egy normális meleg pàrnàl legyen a gyermek, mint egy olyan családban, ahol semmi szeretetet nem kap a gyermek, és ahol mindennaposak a verèsek és az alkohol.

febr. 23. 17:22
 4/13 anonim ***** válasza:
95%
Ugyanúgy, ahogy egy szemüveges, duci, szeplős, vagy vörös hajú gyereket. Őket is pont ugyanúgy szekálják, csak mert kicsit különböznek a többségtől. #1 szerinted akkor ezek a gyerekek inkább ne is éljenek vagy mi? :D a melegek által örökbefogadott gyerekek pedig inkább intézetben nevelkedjenek? (Mintha az intézetiseket nem bántanák ugyanúgy a többiek :D)
febr. 23. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
8%

2#: Én soha nem bántanék/szekálnék senkit sem. Semmiért sem.


Azt viszont tudom, hogy az iskolában azért is kikezdik a másikat, ha van rajta sapka, azért is, ha nincs. Nem feltétlen azért cikiznék, mert homoszexuálisak a szülei, hanem mert valamiben nem hasonlít rájuk.


Én nem tenném ki a gyerekemet annak, hogy bármiért is bántsák az iskolában. Így ha meleg lennék nem fogadnék örökbe gyereket.

febr. 23. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
60%

És te hogyan készíted fel a gyerekedet arra, hogy ne piszkáljon mást az iskolában?

Gyereket csinálni tudsz, de gyereket nevelni már nem.

Ez a tipikus minden gyerek megérdemli, hogy legyenek szülei, de nem minden szülő érdemli meg, hogy legyenek gyerekei esete.

febr. 23. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

Varosi kornyezetben pl nem is ismerik egymas szuleit a gyerekek. En pl egyik oszttarsam szulojet sem lattam. Azt sem tudtuk, ki el egy szulovel stb. Amelyik gyerek nem akarja megosztani, ott sztem ez nem tema. Magyarul ki sem derulne adott esetben.

Illetve az is nagy igazsag, hogy a gyerekek minden aprosagert csesztetik egymast. Inkabb a bully-ing ot kellene kezelni altalanossagban, ami foleg a szulok dolga lenne.

febr. 23. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

#6. Te akkora barom vagy! Rögtön tàmadàsba lendülsz!

Szánalom vagy!

febr. 23. 18:04
 9/13 anonim ***** válasza:
19%
Ki támadott meg? Te meg egy hópihe vagy.
febr. 23. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
0%
Nem jó helyen tetted fel a kérdést
febr. 23. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!