Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Sok passzív srác szeret...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sok passzív srác szeret alárendelt lenni. Miért baj akkor az ha túl önző vagyok?

Figyelt kérdés
"Tegyél velem amit akarsz." "Tiéd vagyok." "Csak a te élvezeted számít". Utána meg megy a hiszti miért voltam ennyire önző. Ki érti ezt? Nem vagyok beszédes típus így nem szoktam elmondani nekik szex előtt hogy akkor milyen "brutál" tudok lenni.

febr. 23. 17:05
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Mert a fantázia és a valóság nincs összhangban.


Bármennyire szótlan vagy, a határokat érdemes tisztázni.

Mert a "bármi" sokaknál nem szó szerint értendő.

febr. 23. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Mert "túl" önző vagy.

Legyél annyira önzö hogy az legyen amit te akarsz de vedd figyelembe a másik élvezetét is


Van különbség az "én vagyok a kedvenc játékszered" és a "csak egy lyuk vagyok neked" között


Nem látod a másik reakcioit? Testbeszéd, arckifejezés? Vegyél vissza ha túl sok kezdesz lenni

febr. 23. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Fantáziálnak csak...
febr. 23. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Aktív vagyok

Igen én is jártam hasonló cipőben, igen mindent is mondanak hogy használj kedvedre

És assz ál, halálra.

Őket is kell közbe figyelni hogy nekik is jó legyen, szótlan vagy az nem gond szerintem én se vagyok nagy dumás, figyelem hogy veszi a levegőt közbe mit és hogyan élvez, minnél jobban élvezi annál jobb nekünk is mert annál szenvedéjesebb.


Kéri hogy ne kesztyüs kézzel legyen vele bánva, de észre kell venni mikor lesz libabőrős mikor okozunk neki fájdalmat ami már sok.

Attól hogy valaki álázva van szex közbe nem azt jelenti szó szerint" használati tárgy ",

A mi örömünkre teszi ezt, amiért hála jár 😉, hogy ő is élvezze a játékot.

febr. 23. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Mit értesz a brutál alatt?
febr. 23. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

#4

Veled biztos jó akkor az együttlét. Jó a passzivnak aki veled van :)

febr. 23. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

A 6 os válaszoló vagyok 4 es.

Passzív vagyok, azért írtam, hogy jó lehet veled ;)

febr. 23. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 gabor49 ***** válasza:
én passziv bi vagyok es3 igen szeretem ha brutalisak velem 50/f
febr. 24. 06:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!