Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Mennyi az esély, hogy valaha...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi az esély, hogy valaha elfogadják? 26/F

Figyelt kérdés

Nem olyan régen összejöttünk főnökömmel (aki 30/F) és erre fény derült a munkahelyemen. Azóta a kollégák elkezdtek károgni, hogy ki gondolta volna, hogy b***ik vagyunk, meg hogy lehetséges, hogy egy ilyen deviánst magas pozícióba engednek, arról nem is beszélve, hogy pont velem kellett összejönnie, inkább keresett volna valakit, aki nem itt dolgozik.

Azóta ha valakitől kérdezek valamit, ignorálnak, illetve volt olyan is, hogy bementem valahova és amikor odaértem, befejezték a beszélgetést, gondolom rólam beszéltek. Meg valamelyik nap egyik kollegám írt nekem egy trágár üzenetet, ahol mindenféle undorító elfajzott senkinek hívtak meg ehhez hasonló, néha óvodában érzem magam 😅


febr. 24. 17:44
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
63%
Mert ott is vagy :)
febr. 24. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
58%
Összejöttetek, vagy csak lepippantottad jobb munkáért?
febr. 24. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
79%

Párom kisfőni 200ember van körülötte mindenki tudja mi a helyzet és semmi gond nincs.

A baj az lehet hogy a beosztotja vagy, és ez nem etikus.

Mindegy hogy heteró vagy meleg

Örök szabály házi nyulra nem lövünk. Náluk ezt nem nem nézik el és valamelyik félnek mennie kell. Ez sok munkahelyed így van.

febr. 24. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
89%
3-as jól írja, tök mindegy, meleg-e... mondjuk én lőttem, bár csak sima kolléganő volt, nem főnök-beosztott :)
febr. 24. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
87%
Szerintem is ciki kollegaval/fonokkel kavarni. Gaz, ha veget er, kiderul stb. Azoknak nincs eletuk szerintem, akik erre vetemednek.
febr. 24. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Rugasd ki a főnökkel az összeset, a homofób viselkedésük miatt nem is ütközne törvénybe. Aztán sírhat a pofájuk hogy nincs munkahelyük xD
febr. 24. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
28%

Nem vagyok homofób (biszex vagyok), azonban tény, hogy a törvény bünteti, ha alá-fölérendeltség esetén szexuális viszony jön létre munkahelyen. Nem kellett volna fogadnod a közeledését.


Más kérdés, hogy ezen munkatársaid eléggé gyermetegek. Viszont a magad lépésén is legondolkoshatnál. Idő kérdése, és a főnököddel együtt kirúghatnak téged nemi viszonyért főnökkel.

febr. 24. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

Odáig nem mennék hogy törvény bünteti, max csak akkor tudom elképzelni ezt ha valamilyen rendészeti szervnél történik ilyen. Viszont tény, hogy nem nézik jó szemmel az ilyet a civil területeken sem.

De ettől függetlenül ha nem alá fölé rendeltség van a két fél között, simán lehet kapcsolat két kolléga között. Nálunk több ilyen volt/van. Házasságok is lettek belölük. Ha pedig nem müködik a dolog, akkor meg felnött emberként kell kezelni a helyzetet. A munkahely az a munkahely, a magánéletet amugy is otthon kellene hagyni.

A te helyzeted halmozottan hátrányos, mert még melegek is vagytok. Tanácsot nem tudok nagyon adni. Annyi jutott most igy hirtelen eszembe, hog vagy az lesz hogy idövel beletörödnek és véget ér mint monden 3 napog tarto csoda, vagy valamelyikötök, vagy akár mind a kettötök lelép máshova.

Ha betalántán véget ér a dolog kettötök között akkor ez valszeg te leszel. Nem tudom, ezek csak tippek tölem.

febr. 24. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
A főnök amúgy mit szól mindehhez?
febr. 25. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
#9 csak annyit mondott, hogy ne foglalkoztak velük, mert úgyis meg fogják unni
febr. 25. 00:33
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!