Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Hogyan közeledjek egy fiúhoz...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan közeledjek egy fiúhoz aki tetszik?

Figyelt kérdés

Bejön egy meleg srác, aki történetesen az osztálytársam volt, de a középiskola vége óta megszakadt a kapcsolat köztünk. Pár hónapja bejelöltem Facebookon 8 év után, rámírt, azóta kisebb kihagyásokkal beszélgetünk. Általában a közös hobbinkról, de finoman tettem neki utalást arra, hogy jól néz ki, csak nevetett. Sajnos fogalmam sincs, hogy én bejövök-e neki, csak sejtésem van: anno egy buliban random elkérte a pulcsimat, amit csak egy hónap múlva kaptam vissza. Akkor még ő sem tudhatta, hogy biszex vagyok, ráadásul túlságosan berúgtunk így nem történt semmi. Nemrég írta, hogy visszaköltözött a városba ahol élek.

Fogalmam sincs mitévő legyek, hívjam el valami közös programra kettesben, és előbb-utóbb majd leesik neki a dolog, vagy mondjam el neki konkrétan, hogy szeretem? Esetleg írjam neki, hogy láttam fent Romeon?



febr. 24. 22:49
 1/9 anonim ***** válasza:
94%
En lazan beirnam neki, hogy figyelj, nincs kedved randizni? Nem kell kerulgetni a forro kasat. Legalabb pikkpakk kiderul.
febr. 24. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
97%

Én elhívnám találkozóra. Mondjuk kajálni, inni valamit stb.

Aztán ha már egy ideje élőben is társalogtok, akkor úgy is érezni fogod, hogy érdemes-e felhozni a témát.

febr. 24. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
77%
Hát a helyzet az ,hogy mivel ő meleg,nem biztos hogy arra vágyik mint te biszexként.Nagyonvkevéscmeleg tolerálja azt ,hogy ő egy másodhegedűs .
febr. 24. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
90%
Szerintem is egyszerűen, egyenesen vesd fel, kérdezz rá, hogy volna-e kedve randizni. Felesleges szemérmeskedni e tekintetben.
febr. 25. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
82%
Egyszeruen kerj tole egy randit, szedd ossze magad. Egyszer ki kell lepned az arnyekbol (mar ha nem coming outoltal mar)
febr. 25. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
37%
Keress lányt inkább úgy is elhagyod ha családot akarsz… hagyd békén a melegeket
febr. 25. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
#6: Nem akarok családot, eleve nővel sem voltam már vagy 10 éve.
febr. 25. 12:02
 8/9 anonim ***** válasza:
83%
6) ez forditva is igaz, minek jojjon ossze novel, ugyis megcsalja?! (Es itt mar ha csaladjuk lesz tobb embernek is fajdalmat okozna) De ez esetben csak a meleg pasinak lesz fajdalmos, ott viszont felesegnek es gyerekeknek.
febr. 25. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Hívd el egy vacsira, sörözni, ha szimpik vagytok egymásnak, akkor ismételjetek és úgyis eldől hogyan tovább.
febr. 25. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!