Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Van mentség a hazugságra?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van mentség a hazugságra?

Figyelt kérdés
Nos tinédzser korom óta tudom, hogy meleg vagyok , voltak meleg kapcsolataim is. És ebből kifolyólag rengeteget kell hazudnom. Az ok az, hogy nem vállalnám azt, hogy a szexualitásom és az ehhez kapcsolódó téveszmék miatt rossz emberként tekintsenek rám a család és a közeli ismerősök.

febr. 25. 00:55
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
78%

Nincs. Nem egy muszlim országban élünk, ahol lelöknek a háztetőről, ha kiderül, hogy meleg vagy.


Az életed a tied, nem élheted mások kedve szerint. Csak ha gyáva vagy. Az vagy? Később bánni fogod.

febr. 25. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
86%
Pont az ilyen hozzáállástól tartunk ott, ahol. Legyen ahhoz is tököd, hogy elismerd a családod előtt.
febr. 25. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
75%

Az a legrosszabb, ha saját magának hazudik az ember.És akkor is,ha van párunk,azzal pedig bujkálni kell és színészkedni.

Be kellene látni,hogy ilyenek vagyunk,melegek és ez nem fog változni.Attól,hogy sokan elnyomják,műházasságokat kötnek és utána kínlódnak és WC-be járnak fiúzni ez nem változik meg.

Ismerek olyat,akinek a fia bevallotta és a család azt mondta,nem baj,szeretünk,de te is szeresd akkor azt,akit választasz.A srác boldog kapcsolatban él.

Én is mindig felvállaltam a páromat és természetesen magamat is.Fiatalon is,most is. Lehet,hogy a hátam mögött voltak megjegyzések,de nyíltan sosem és semmi problémám nem volt.Illetve abból volt,hogy néhány nő nem értette és nem akarta elfogadni,és erővel,színészkedéssel bepróbálkozott.Itt félretettem az illemet és szépen elküldtem oda,ahová gondoltam.Aki nem ért elsőre,azzal nem lehet máshogy beszélni. Mert egy meleg férfi sosem fog a nőre nőként nézni.Hiába okoskodik itt valaki több ilyen kérdésben,de aki meleg az nővel nem megy bele semmibe.

Ami tehát a lényeg,magamat és a páromat,ha lesz ismét, megtisztelem azzal,hogy úgy élek,ahogy és aki vagyok.

Minden titok,hazugság,színészkedés visszaüt,nem biztos,hogy akkor amikor,lehet jóval később.Nem érdemes.


55/F

febr. 25. 05:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 Jani Belucci ***** válasza:
86%
Egyedül magad ellen követsz el bűnt, ha bújkálva éled le az életed.
febr. 25. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
82%

Azért azt is tegyük hozzá, hogy sosem késő bevallani és elkezdeni hazugságok nélkül élni. És ha a lörülmények olyanok, akkor nem bűn az hogy az ember egy ideig eltitkolta ezt az oldalát. Nem mindegyik család elfogadó emiatt szerintem jobb ha ilyen helyzetben az ember vár addig amig a saját lábán g tud állni az életben. Plusz mindenki a saját tempojában éli az életét, van akinek több idöbe tellik elfogadni önmagát is. Most olvastam egy könyvet, abban az áll hogy az élet nem verseny, ne hasonlitgassuk magunkat mésohoz, hanem éljük a saját életünket. Ha mindig mások példáját követjük akkor az lesz jogy az ő életüket próbáljum éni nem a sajátunkat.

Ha úgy érzed hogy rosszat tettél a multban azzal hogy hazudtál, akkor engedd el és ragadd meg az alkalmat hogymostantol kezdve nem hazugságok között fogsz élni. Lesznek olyanok akik elutasitanak de velük nem kell törölni. Azokkal fogsz igazi kapcsolatokat kialakitani akik elfogadnak annak aki vagy.

febr. 25. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
73%

Hát én bőven 30+ vagyok és sose mondtam el a családomnak, hogy meleg vagyok és évek óta egy férfivel van párkapcsolatom és élek együtt, mert szerintem sok közük hozzá nincs. Szerintem sem kell mindenáron a család arcába tolni, hogy meleg vagy, de eleve ha nem hülyék, feltűnik nekik, hogy ezer éve nincs nőd.

Ez egyáltalán nem bújkálás, mert nem bújkálok. Eddig, aki megkérdezte tőlem, kollégák, szomszédok vagy haverok közül, hogy meleg vagyok-e, vagy, hogy az xy a párom-e nem okoz gondot megmondani, hogy igen. Egyébként jó messze élünk a családjainktól.

Családi banzájokra nem járok, mindig is rühelltem a sok lerészegedett idiótát, nem érdemlik meg, hogy megismerjék a páromat, neki meg igénye nincs az én családommal közösködni, szóval win-win.

Én a szituációmat nem élem meg titkolózás és hazugságként. Nem hazudok én, se nem titkolózom, csak egyszerűen nem mondok el olyan dolgokat, amiket nem kérdeznek meg tőlem, nem vagyok én Osváth Zsolti, aki akkor is szófosástól szenved, amikor a fene se kérdezte. Ha anyám rákérdezne, elmondanám valószínűleg, de úgyse fog.

febr. 25. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%

#6

Jól leírtad.

Ismerős nekem is ez. Valahogy én is így vagyok vele. :)

febr. 25. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Lebuksz mindig?
febr. 25. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

Szívesen elmesélem a magam példáját, ha valakit érdekel, de első körben - kötözködés NÉLKÜL - csak a kérdés vastagon szedett részéhez (cím vagy mi) szólnék hozzá.


"Van mentség a hazugságra?" - így láttam meg a kérdést. Válaszom: nincs, s aki szerint van, az hazudik.

febr. 25. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%

9) engem szivesen erdekel :)


Rolam meg annyit, hogy lassan 30 eves vagyok, ket eve outoltam, most mar az ismeroseimnek feltunhetett, sok kepet osztok meg a parommal. Anyam tud rola, de egy ev alatt sem dolgozta fel, apam nem tud rola, es nem is tervezem egyhamar elmondani. Egyedul az a nehez az egeszben, hogy kulfoldon dolgozom, Pesten el a baratom meg a parom is es mindig valasztanom kell h kivel toltsek tobb idot. Sajnos ez annyira megorjit es felek a parom sem nezi jo szemmel h hazudok. De valahogy az k eseteben en tabu vagyok a szulok elott, annyira homofobok. Anyam tud a paromrol de egyszeruen nem buszke ram.

febr. 26. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!