Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Vannak itt melegek akiknek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vannak itt melegek akiknek titkolniuk kell otthon a kapcsolatukat, mert ha tudnak is a parotokrol, nem szívesen latjak?

Figyelt kérdés
En lassan 30 vagyok es emiatt nem tudok honapok miatt aludni. Nem konnyu a helyzetem, lenyeg a lényeg: anyam tud a paromrol de nem akar errol hallani. Apamnak felek beszamolni, hogy meleg vagyok. Es ez baromira kihat a kapcsolatomra. Sajna munka miatt igy se tudok hetekig a parommal lenni, de mikor tudnek, ekkor valasztanom kell a szuleim vagy a parom kozott. Na meg persze osszevissza hazudni. Nem tudom mi legyen

febr. 27. 13:24
 1/8 anonim ***** válasza:
83%
Ha nem akarjak latni, ne eroszakold rajuk, csak rontol a helyzeteden. Nem tudom mi olyan nehez azon, hogy pl itthon vagy egy hetig egy napot a szuleiddel toltesz es a tobbit a paroddal. Ha kerdezi anyud miert nem jossz gyakrabban, megmondod,hogy apolnod kell a parkapcsolatodat. Ha nagyon hianyol talan kicsit magaba szall, bar a problema meg mondig fenall, hogy apad nem tudja.
febr. 27. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Jani Belucci ***** válasza:
85%
Mi fontosabb? A párkapcsolatod vagy az, hogy a szüleidnek előadj egy színjátékot? Felnőtt ember vagy, nem a szüleid igényeit kell kielégítened. Megmondod nekik hogy van valakid, akire szintén időt szeretnél szánni, és pont. Ne legyél gyáva, konfliktuskerülő.
febr. 27. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
79%

Te vagy aki kint dolgozik

És már többszőr féltetted ezt a kérdést?

Ha így össze rakom a sztorit, ha ugyan az, akkor én már szarnék a szüleimre egyértelműen kiderült hogy nem lesznek partnerek az életében

A barátod meg így is kitart melletted, csak őt kéne akkor választanod és vissza se nézni a szülőkre míg nem nyitnak.

febr. 27. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Mikor Othon megmondtam

Én már felnőtt férfiként

Éreztem magam.

És egyből válsz útra tettem a kérdést, maradok Othon ha elfogadnak és ott építkezek.

Vagy megyek a városba.

febr. 27. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Döntsd el ki/mi a fontosabb. A szüleid vagy a te életed és a boldogságod.
febr. 27. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
77%

Nem vagyok fiatal,de mélyen szégyellném magam,ha nem a párom lett volna az első az életemben.

Minden kapcsolatomban ő volt az első,nem érdekelt senkinek a véleménye a családból,munkahelyről.És nem is fog sosem.

Úgy viselkedsz kérdező,mint egy gyerek,aki rosszat csinál és fél,nehogy kiderüljön.

De az a szülő is szégyellje magát,akinek nem a gyereke boldogsága a fontos,hanem a képmutató,hazug,prűd társadalom véleménye.

Ha a párod lennék,na mindegy....Ilyennek nem lennék párja sem.Szerencsém volt,hogy minden párom felvállalta magát,ahogy én is és ebből sosem volt baj.

febr. 28. 04:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
70%
Ilyen szülővel nem tartanék kapcsolatot, akkor talán észrevenné magát.
febr. 29. 02:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nem érdekelt mit gondoltak az elején, csak a kapcsolatomat tartottam elsőnek.. (6 éve volt már ez).. most már elfogadják hogy nekem így jó
márc. 5. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!