Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Melegek, akik tartós párkapcso...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melegek, akik tartós párkapcsolatban vannak, főleg, akik hosszú ideje : Ti meddig vártatok az első szexuális együttlétig? Hányszor találkoztatok előtte, mielőtt megtörtént?

Figyelt kérdés

Alakulóban van egy párkapcsolati szándékú ismerkedésem. Tőlem messze lakik a másik fél; szóba került az első találkozó alkalma, nagy vonalakban hogy majd hogyan szerveznénk meg... és itt szóba hozta a szexet, rákérdezett, hogy én hogyan viszonyulok ehhez.

Azt írja, hogy neki nem okoz gondot, ha az első találkozónál - ha ismeri a másik felet - lefekszik valakivel; Bár nem is erőltetné ezt.

Ezzel szemben Nekem még az első csók sem volt meg. Vágyom már az intimitásra, nagyon is, de az lenne az egyik álmom, hogy azzal legyen meg az első (és ebbe a csóktól kezdve a vad szeretkezésig mindent bele lehet érteni), akivel utána párkapcsolatban is maradok.


Rendes embernek tűnik, de... :/ Nagyon tartok attól, hogy az első együttléttel totális kötődés alakulna ki bennem, aztán én is olyan leszek Neki, akivel 3-6 hónapig tartja a románcot, aztán Ő is eltűnik az életemből. =[ (a lelki társam ilyen volt) -- rosszabb esetben meg még addig se tartana... ki tudja...


Meddig várjak? Avagy meddig várhatok? Mi a jó döntés?


De leginkább a fő kérdésben írtak érdekelnek : Ti meddig vártatok az első szexuális együttlétig?


Szoros párkapcsolatban élő meleg FÉRFIAK válaszát várom!



febr. 29. 01:21
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Nincs recept. Vannak akik első alkalommal már szexelnek, mások hónapok után. Nem ez határozza meg a kapcsolat minőségét és hosszát.


Amikor mind a ketten úgy érzitek, hogy csapjunk a lecsóba, akkor van itt az ideje.

febr. 29. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Bár nem vagyok kapcsolatban és nem is így vesztettem el a szüzességem de leírnám a saját tapasztalatom.

Az első egy alkalmi volt, azon kívül még egyszer találkoztam a sráccal és utána megszakadt a kapcsolat köztünk. Egy részem valóban bánja hogy nem olyannal feküdtem le először akivel szerettük egymást mert én is mindig így akartam elveszíteni a szüzességem. Másrészt viszont nagyon nehéz olyan embert találni aki komolyan gondolja a dolgot, így ha akkor nem teszem meg, lehet még most is szűz lennék. Több olyan srác is volt akivel jól alakultak a dolgok, aztán megtörtént az aktus (nem első találkozásnál) és utána eltűnt.

Saját tapasztalat alapján azt ajánlanám hogy ha megvan a kölcsönös szimpátia akkor ne húzd az időt. Ha szex után el akar tűnni akkor mindegy hogy az első randin történik meg vagy az utolsón, mert úgyis meg tudja magát játszani.

febr. 29. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

"Ha szex után el akar tűnni"


De miért akar eltűnni? ☹️ Miért éri meg egyeseknek addig fűzni valakit, ha utána meg eldobja -- avagy fordítva: ha addig fűzte, akkor miért dobja el⁉️

febr. 29. 01:51
 4/10 anonim ***** válasza:
85%

Nagyon sokan vannak,akik szép szavakkal,ígéretekkel,csokimázas tervekkel és Coelho és egyéb idézetekkel tarkított ismerkedéssel szórakoznak és cserkészik be a partnert.

Aki érzelmes,komolyabb,ráadásul mint Te,kérdező,még szűz is,az nagyon könnyen elhiszi ezt és csodálkozik,ha csúnya szóval,de pofára ejtik.Ha nem így van,vagy lesz,akkor szerencsés az ember.

Ma viszont ha jobban tájékozódsz,mások sztorijait olvasod,hallod,hamar rájössz,hogy először szinte "kipróbálnak " valakit, ha okés akkor van folytatás. De ez sem biztos.Mert mindig jöhet olyan,akinek egy centivel nagyobb a farka, domborúbb a feneke,jobban cumizik,stb.Onnantól aztán nesze neked párkapcsolat,offolva van az ember.

Megkockáztatom,hogy tízből hét meleg egyszerűen képtelen kapcsolatra,kitartani egy valaki mellett és kölcsönösen építeni valamit. Arról ne is beszéljünk,hogy kapcsolatban élők is állandóan "frissítenek", ezt fejlődésnek állítják be és arra hivatkoznak,hogy így nem unják meg egymást . Csak azt nem értem,miért élnek együtt olyanok,akik mind a ketten félredugnak.

Rád visszatérve, nem tudhatod,milyen ez a srác,akivel ismerkedsz de már kételyeid vannak.Egyáltalán nem biztos,hogy "eldob" a szex után,de ha így lesz, akkor ne úgy vedd,mint a világ vége.Azt hiszem, sokunkkal előfordult már ez,és egyéb ghostingolás is és elvagyunk.

Tartósságot nehéz kialakítani,az nem megy máról holnapra és bizony,lelki érettség kell hozzá.Farokméretek,stb nem adják ezt meg.Mert akkor egy fél méteres lecsókolbásszal is élhetne valaki.

Viszont a kapcsolat,az valami csodálatos dolog,az,hogy tartozol valakihez akinek fontos vagy és aki neked is fontos.És nem az övön aluli testrészek vezérlik ezt a két embert - ja igen,mivel egy párkapcsolat kettő azaz két emberről szól,nem nyitott,meg többes, meg swinger és egyéb...

febr. 29. 05:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
83%

Azt kell mondjam hogy a 4esnek teljesen igaza van.

Te meg álom világban élsz.

febr. 29. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
76%
Mi 14 éve vagyunk együtt és a második randin szexeltünk már, én akartam volna az elsőn is, de nem akartam nagyon rámenősnek tűnni. Sose szerettem hónapokat várni, mert hoába szép meg jó minden, ha szex terén nem vagyunk kompatibilisek...
febr. 29. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
86%
Mi már az első randin lefeküdtünk egymással, azóta 5 éve együtt vagyunk.
febr. 29. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Nekem az első pasimmal a második randin történt meg. Párszor még találkoztunk, de a vége felé már egyre ritkábban. Nagyon megviselt mert én hittem abban hogy elsöre megtalálom majd az igazit. Az olyanok mint te vagy én hisznek ebben. De sajnos a valoság nem ilyen. Az elsö kapcsolatok manapság már nem tartanak sokáig (tisztelet a kivételnek).

Nem azt mondom hogy úgy állj a dologhoz hogy biztos véget ér, de ne is éld bele úgy magsd hogy ez az örök szerelem lesz.

Talán az a legjobb szerintem ha nem foglalkozol a jövövel. Én az elsö randit személy szerint a beszélgetésre, ismerkedésre használnám.

A második, harmasikon ha igy érzed hogy ö érdemes arra hogy neki add az elsö alkalmat, akkor feküdj le vele.

Én annak ellenére hogy pár honapig tartott csak, nem bánom hogy ö volt az első. Mert figyelt rám és még ha nem is volt filmbéli extra jó az együttlét, akkor is jo volt.

És szerintem ez a lényeg. Egy szép emlék marad. Ha pedig végül véget ér, akkor szar lesz azt tuti. De ez az élet velejárója. Csak akkor fájhat az embernek ha elötte pont az ellenkezöjét érezte. Tanul az ember belöle és megy tovább. Én ezt tenném a helyedben.

febr. 29. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Mi a párommal a 3. találkozón szexeltünk először.

Nekem is ő volt az első több téren is (csak csók és orál volt előtte, egyik sem komoly ismerkedési szándékból).

Azért történt meg akkor, mert úgy esett jól, úgy jött ki a lépés...

Nem hiszem, hogy meg lehet állapítani, hogy hanyadik randi/mennyi idő után kell megtörténnie az első szexuális együttlétnek. Szerintem ezt érezni fogjátok majd!

Azonban az mindeképp fontos, hogy ne kezdj el a másik iránt túl hamar mélyebb érzéseket táplálni. Ebbe a hibába rengeteg meleg srác beleesik, és nagyon sokszor balul sül el a dolog. Ismerjétek meg jobban egymást először, beszéljetek a szándékaitokról, vágyaitokról, jövőképetekről. Ha ezek összeegyeztethetőek, és mindkét fél részéről megvan a külső és belső szimpátia, akkor érdemes elkezdeni szorosabban kötődni a másikhoz.

Persze ezt nem olyan egyszerű kontrollálni, de muszáj egyszer megtanulni, mert így sok fájdalmtól tudja megkímélni magát az ember.

febr. 29. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Szexrandi volt az első alkalom

Semmit nem tudtam róla,

Ennek már 10éve,hogy nálam ragadt.

márc. 1. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!