Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Tippek, tanácsok?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tippek, tanácsok?

Figyelt kérdés

Sziasztok. Egy olyan problémára keresem a megoldást; miszerint, álló helyzetben, nem tudok, vagy nagyon nehezen, nagyon hosszú idő után tudok elélvezni. Túlsúlyosnak nem mondanám magamat, pici súly felesleg van, és Nemtudom mi lehet a probléma, amiért állva nem megy, vagy ha megy, az már nagyon hosszú idő… Valami tipp, gyakorlat, vagy valami tanács?

(A partnereimet mindig is úgy választom ki, hogy teljes valójukban izgassanak, több szempontból nézem ezt, hogy kivel vagyok együtt, számít rengeteg minden, [pl. ami döntő, hogy fiatalabb legyen] úgyhogy az izgalmi rész az minden egyes alkalommal pipa)


Előre köszönöm a válaszokat, remelem így egy teljes képet tudtam le festeni.


22/F (Aktív)



márc. 1. 20:33
 1/8 Jani Belucci ***** válasza:
100%
Élvezz el fekve
márc. 1. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Ráfeszíteni szoktál farizomból/prosztatából?

Én mindig úgy megyek el, és tök mindegy milyen testhelyzetben vagyok.

márc. 1. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Érzed a partnered, hogy benne vagy?
márc. 2. 03:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
3-as, főként orális szexre irányul a kérdés
márc. 2. 08:50
 5/8 A kérdező kommentje:
Tippként, ha az állva élvezést gyakorlom, talán idővel nem lesz olyan hosszú idő?
márc. 2. 08:57
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

#4

Értem orál szex az másabb persze de ott is a partner ha megfelelően izgatja a lompost akkor sikerül. Lehet gyorsabban kell egy kicsit. Vagy mozogj Te is egy kicsit hozzá, feneked megfeszíted.

Próbáld ki :)

#3

márc. 2. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm, megpróbálom majd, ha aktuális.
márc. 2. 10:01
 8/8 anonim ***** válasza:
Én úgy leszopnálak hogy állva és fekve is elélveznél.
ápr. 18. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!