Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Ki mikor, hogyan outolt a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ki mikor, hogyan outolt a szüleinek?

Figyelt kérdés
Hány évesek voltatok? Egyszerre outoltatok mindenkinek? Én édesapámnak tervezek lassan egy éve, de nem merek. Ő már egy idősödő apuka, és alapból szeret, de hogy mondjam...tipikus férfi xd nem igazán foglalkozik az érzésekkel, azt hiszi, hogy ami neki jó, az másnak is, szeret sokat beszélni, ahol nekem többnyire a reakcióm: ühüm, aha, igen, jó. Baloldali egyébként. Sajnos rengeteget kell neki újabban hazudnom, nem is élek otthon, de a párommal is csak úgy tudjuk az együttléteket összehangolni, ha meg van előre beszélve, hogy mennyit vagyok a szüleimnél, mennyit nála. (Nem egy városban vagyunk sajnos munka miatt.)

márc. 2. 10:48
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Nálam nem volt könnyű, de én 16 voltam az első próbálkozásnál, utána 18 évesen tudtam igazán elmondani, kifejteni, és megértetni a szüleimmel.
márc. 2. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Ez lemaradt: 30 vagyok, de baromi önbizalomhiányos
márc. 2. 10:55
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ha te azt érzed, hogyha a végkifejlet rossz lenne, akkor sem szakadna meg a kapcsolatotok, akkor érdemes átgondolni, hogy elmondod-e neki vagy sem?
márc. 2. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
94%

Nekem elváltak a szüleim mikor 10 éves voltam. Anyám nevelt fel engem és a bátyámat, aki 2 évvel idősebb. Tesóm előtt sosem titkoltam, hogy a fiúkat is szeretem. Biszex vagyok. Anyu 16 évesen rajtakapott ahogy egy haverommal pettingeltünk. Nagyon jófej volt, utána elbeszélgettünk és mondta hogy ne szégyelljem, régóta sejtette már és ugyanúgy szeret ezután is, a fő hogy boldog legyek, neki mindegy hogy fiúval vagy lánnyal!

Faternak 19évesen vallottam be. Ő nem egy könnyű ember, de pont együtt horgásztunk, piáltunk is és úgy döntöttem itt az alkalom. Hát nagyon meglepődtem a reakcióján, mert egész másra számítottam! Elmondta, hogy igazából ő homoszexuális és csak azért vette el egykor anyut, hogy palástolja a környezete előtt.

márc. 2. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
4) ez komoly? Kicsit hasonlít a sztori az Elite c.sorozatra, ahol Ivan apja is meleg.
márc. 2. 11:48
 6/16 anonim ***** válasza:
100%

Én 30 évesen mondta el anyunak, már nem akartam hazudni neki többet hogy miért nem ismerkedem. A férjének nem mondtam el még, 70 felé megy már, elég konzervatív, nem is valami jo a kapcsolat köztünk. Plusz nélam élnek mind a ketten az anyagi helyzet miatt.

Nem könnyű így, nem mondom hogy nem fogom egyszer elmondani neki, de arra még nem állok készen. Ahogy irod kérdezö én is nagyon önbizalomhiányos vagyok.

márc. 2. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%

Hany ilyen eset lehet, minta a 4es, hogy a szuleik is biszexek vagy melegek.

Anyud lehet azert fogadta ilyen jol mert tudta apad is ilyen,bar neki mivel apukad kihasznalta aztan otthagyta nem lehetett jo elmenye a melegseggel kapcsolatban.

márc. 2. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
Itt is volt egy biszex apa, akinek coming outolt a fia, csak nem meri elmondani a kölyöknek, nehogy megtudja a felesége. Végül nem tudom, hogy az apa coming outolt e. Szóval biztos vannak meg ilyen esetek.
márc. 2. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Sok biszex, meleg apa lehet...
márc. 2. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%

16 voltam mikor szót kértem egy nagy családi eseményen ,ahol az egész család ott volt!

Nálunk ez a szokás,ha valami bejelenteni való van,akkor egyszerre mindenkinek!

Felálltam és elmondtam,hogy meleg vagyok!

Sìri csend lett,majd egy unokatesóm is felállt és ő is outolt!

A faterom odajött hozzám,azt hittem lekever egy orbitális pofont, de nem!

Kezet fogott velem és közölte,hogy nagyon büszke rám és szeret!

Elgondolkodtató,de legközelebb akkor tette ugyanezt mikor az orvosi diplomát a kezembe kaptam!

márc. 3. 03:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!