Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Párkapcsolatban élő melegekhez...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Párkapcsolatban élő melegekhez szól a kérdés: nálatok hogy működik ez a dolog, ha a párotok szüleinél vagytok?

Figyelt kérdés

Ha a párotok szüleinél vagytok több napot, nem zavarja őket hogy együtt alszotok a pároddal, netán szexeltek is vagy ha előttük fogjátok meg egymás kezét pl? Akármennyire toleráns is egy szülő, ez azért kiválthat némi furcsa érzéseket egy hetero emberből.


Kérlek benneteket, hogy csak azok válaszoljanak, akik voltak már ilyen szituban :)



2016. dec. 21. 10:55
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Egyáltalán nem zavarja őket. Még az sem, ha előttük csókolózunk. Az anyja szerint ez cuki.
2016. dec. 21. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Köszi a választ :)


Egy nő ilyen téren toleránsabb talán, de mi a helyzet az "apósokkal"? Mondjuk egy katonaságot is megjárt, kétkezi munkás, 40-es, 50-es apóssal? Előtte nem hinném, hogy még csak egy kézfogást is megmernék reszkírozni a párommal.


Kérlek benneteket az életkorotokat és a párotok korát is írjátok le.

2016. dec. 21. 11:12
 3/10 gyula1971 ***** válasza:
100%

Hát ha kemény 50-éves katonatiszt vagy rendőr az após, oda inkább nem mennék,ezt előre a pároddal le kell zsírozni,hogy fognak fogadni.

Ha elfogadók akkor oké,főleg após,sajnos ez ritka eset.

Főleg vidéki faluban,itt ki is zavarnának.:-D 35-vagyok.

2016. dec. 21. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

csak az én anyámékhoz járunk, ő szüleihez nem. tesómékat, meg anyám paliját nem érdekli egyáltalán, bírják barátomat. anyám néha tud fura lenni meg ő nehezebben vette be a kicsit feminin barátomat:D de szerintem megszokta. ha ott alszunk egy napot nem szexelünk meg nem nagyon fogdossuk egymást előttük. max átölelem vagy megsimogatom, de azt is teljesen baráti kereteken belül. csak akkor csókolózunk ha nem látják vagy max tesóm. szal nincs mi zavarja. anyám szokott kérdezgetni a szexről is, szóval nem zárkózik el tőle mostmár


24F

2016. dec. 21. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a szüleim és a testvérem elfogadta hogy meleg vagyok, így senkit sem zavar hogy pasival megyek haza. A családtagok előtt simán ölelkezhetünk, smárolhatunk.
2016. dec. 21. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Én szüleim, szerintem még a barátomat is jobban szeretik mint engem :D szóval tökéletes a kapcsolat.
2016. dec. 21. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 Béla211 ***** válasza:
93%

Mi nem szoktunk ölelkezni meg csókolózni sem az ő anyukája előtt ,sem az enyém előtt.A párom anyukájánál nem szoktunk aludni ,mert ágy városban lakunk.Az én anyumnál az van még mai napig is pedig már 7 éve vagyok együtt a párommal ,hogy nem akar minket elengedni aludni. Meg ha el is megyünk még 25 szőr bekopok ,hogy még valami nagyon fontosat akar mondani:D Amúgy ha meg kívánjuk egymást akkor szeretkezünk. Zárt szobában hagy csináljam azt a párommal amit szeretnék...

Én/30 Párom/46

2016. dec. 21. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Csak a barátom szűleihez járunk, hát érdekesen kezelik. Bármit csinálunk nem szólnak egy szót sem. Azzal is tisztában vannak, hogy szexelünk. Amikor ott vagyunk barátom apja mindig ad egy csomag óvszert.


Én 30 barátom 21

2016. dec. 22. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
91%

Egy régebbi kapcsolatomban volt az, hogy én felmehettem hozzájuk. A szülők nagyon régimódiak voltak, de érdekes módon elfogadták a dolgot és megszerettek engem.

Előttük soha nem csináltunk semmit, mert nyilván tekintettel voltunk rájuk. Az előttük történő kézfogást, csókot stb. egyébként sem csináltam volna. Én a heteróknál is ízléstelennek tartom, ha mások előtt kifejezik a vonzalmukat. Szerintem ezek csak 2 emberre tartoznak.

2016. dec. 22. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

Párom gyakorlatilag annó lesokkolta a szüleit, mert - bár már ismertek engem, mint egy barátját - odamentünk hozzájuk, leültette őket és elmondta, hogy meleg, hogy én vagyok a párja, és hogy összeköltözünk. A kezdeti szokásos sokk után nagyon megértőek voltak és szeretettel álltak hozzám/hozzánk. Pár napot ott aludtunk náluk, megbeszéltük az egész témát A-tól Z-ig és gyakorlatilag a második éjszakától kezdve együtt alszunk náluk, amikor látogatóba megyünk (enyémek nem is ismerik őt, lévén, hogy egyáltalán nem beszélünk egymással).

Csókot váltani nem nagyon szoktunk, mert alapvetően nem vagyunk oda érte, de az, hogy megöleljük egymást, megfogjuk a másik kezét, odabújunk egymáshoz, egyikünk belehajtja a fejét a másik ölébe tévézés közben, stb. az teljesen normális. :) Sőt, általában minket szoktak példaként felhozni a párom testvérééknek, hogy nézzék meg a mi kapcsolatunkat, hogy mennyivel nagyobb a szeretet (és kevesebb a veszekedés) köztünk, mint az ő kapcsolatukban a feleségével. :) A szexszel pedig szintén nincs gond, mert amikor otthon vagyunk náluk, akkor a felső szintet gyakorlatilag egy az egyben megkapjuk, ők pedig egyel alattunk alszanak, így nem hallatszik le semmi abból, hogy mi odafent mit csinálunk.. meg olyankor amúgy sem szoktunk hangosan durvulni. :P


Azért azt hozzáteszem, hogy kellett egy kis idő, mire megszokták az egészet.. kezdetben látszott rajtuk, hogy elsőre szokatlan számukra a dolog és talán egy kicsit kellemetlenül is érezték magukat. Mindenesetre mindenféle erőltetés nélkül szép lassan hozzászokták és mára már teljesen elfogadott. :)


Amúgy én 26 vagyok, ő pedig 30 és 4,5 vagyunk egy pár.

2016. dec. 22. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!