Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Sok ilyen meleg lehet?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sok ilyen meleg lehet?

Figyelt kérdés
márc. 3. 04:25
 1/7 A kérdező kommentje:
Aki csak azert talalkozik sracokkal hogy lenyomja oket meg eroszakoskodni akar veluk szoval hogy nem tudja elfogadni a sajat maga melegsegét es azert akar mas sracokat lenyomni hogy nekik is szar legyen?
márc. 3. 04:26
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Aki ezt csinálja az egy kretén!


Ha én találkozom egy fiatal sráccal, az biztos, hogy csak jó élményekkel, és maximálisan kielégítve távozik tőlem!, persze csak ha akarja, mert hát az a normális, ha semmi sem kötelező...

Szerintem...

márc. 3. 05:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Biztosan van ilyen. Sokfele ember letezik. Szerencsere nekem meg nem volt veluk dolgom.
márc. 3. 05:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
81%

Sok lehet,de azért azt tegyük hozzá,hogy nem tudná megtenni az ilyen,ha nem volna rá fogadókészség, sőt igény !

Nem hittem volna,hogy ennyi srác erőszakot igényel,alázást stb...olvasom,hallom mindenfelé,sőt tőlem is kért valaki úgy,hogy tudta,kapcsolat miatt ismerkedem. Ennek ellenére köpjem arcon,vizeljem le,önző módon elégüljek ki...:( Persze nem is mentem bele,nem olyan volt az életem,sem a lelkiállapotom,hogy ezt meg tudnám tenni.

Amikor ezt megmondtam,gúnyosan viselkedett,mondván " nem vaníliázok,az nem menő".....Ezek szerint a kedvesség,figyelem és a szeretet az nem menő és ciki.

Itt tartunk,hogy az erőszakos barmok érvényesülnek,aki nem ilyen az magad magára...Persze,az élet minden területén is ez van,nemcsak itt.

Tudomásul vettem és már az sem érdekel,ha egyedül maradok - de még szóban sem tudnék bántani, alázni senkit. Szerencsére nem nyomorék a lelkem és sokunknak nem az.

márc. 3. 06:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

4-es ez csak egy extrem volt, hidd el nem jellemzo a legtobb sracra.


Esetemben olyan volt, hogy a srac mondt, hogy szereti ha dominaljak. Vagyis szoban illetve ramenosebb a szex. Ez szamomra is belefert ezert ossze-osszejarunk.

márc. 3. 06:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Megértelek,5 -ös,elfogadom,amit írsz.

Viszont ha így van, akkor utólag miért jár sok passzív ide panaszkodni,tanácsot kérni,hogy elege van,nem bírja,fáj,megalázó...? De közben csinálja mégis.

Akinek ez jó,nyilván nem panaszkodik.


#4

márc. 3. 06:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Van aki erre vágyik. Volt aki kérte és úgy kezeltem.
márc. 4. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!