Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Smegmás bűzlő farokkal erőltet...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Smegmás bűzlő farokkal erőltették már a mélytorkot valakinek?Milyen?

Figyelt kérdés
Sokan nem vállalják be de volt aki igen?Milyen volt?Részletekre vagyok kíváncsi,ökrődés,hányás volt e illetve volt aki pont rászaladt egy ilyen dominánsra?Mihhez hasonlít leginkább a smegmás izzadt nem mosott farok bűz?

márc. 4. 01:16
 1/7 anonim ***** válasza:
93%

Olyan volt h jott a srac talira es amikor lekerul a boxer hat finoman fogalmazva nem volt jo illata. Mondtam neki, hogy reszemrol itt veget is ert a dolog.

Fiatal srac volt, eleg rendes fitymaszukulettel, elmondasa szerint nem szokta hatrahuzni zuhanyzaskor sem. Utana kb felevre beszeltem meg vele, kerdeztem megoldotta-e dokival a dologt, azt mondta nem. Tobbe nem kerestem.

márc. 4. 05:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
24%

Ezért jó a metélt farok, srácok!

Volt hogy 3 napig nem fürödtem, mégis örömmel kapta be a párom. Se dzsuva, se szaga nem volt. Szopta mint a kisangyal.

márc. 4. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Hányok már a gondolatátol is
márc. 4. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Már a kérdés is gusztustalan és undorító. Pláne, ha valaki erről fantáziál, erre izgul.
márc. 4. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

#2

Vágasd le a kezeidet is és akkor kezet mosni sem kell többé.

márc. 4. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Én szeretek tiszta lenni és ha szopásra kerül sor, tiszta farokkal játszani, de volt már olyan vasárnap délelőtt, buli után hazaertem, volt még kanosság és grindren a srác kifejezetten azt kérte, hogy ne fürödjek le, ő erre jobban felizgul :D smegma nálam nehezen jön szóba, mert metélt vagyok, de azért egy atbulizott este mindenhol hagy egy kis nyomot :D ő leszopott, aztán hazasetaltam zuhanyozni végre és aludni :D
márc. 4. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

20/F

Nekem van fitymám, nem sok, de van kb picit több mint a feléig be takarja a makkomat, minden nap mosom rendesen, arra jöttem rá hogy amikor szűk boxer alsókat hordtam (boxerbrief) többször előfordult az hogy izzadt és büdös volt a farkam a nap végére, de miután át tértem a laza lobogós boxerra (boxershorts) semmi kosz és semmi szag nincsen, de ugyan úgy mosom, nyilván.

márc. 6. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!