Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Amíg nem volt ilyen sok meleg...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Amíg nem volt ilyen sok meleg közeszereplő, addig is érdekelte az embereket, hogy a melegek hogy szexelnek?

Figyelt kérdés
Régebben azért nem volt annyira sok híresség, aki felvállalta volna, hogy meleg. Akkor is meséltek ezzel kapcsolatban vicceket az embereket vagy találgatták, hogy mit csinálnak?

márc. 4. 21:47
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
82%
Szerintem eddig se meselt egyik meleg sem arrol, hogyan szexel. Legalabbis aosem hallottam. Miert, heteroek hogyan szexelnek? Csak vaginalisan vagy oralisan is? Anal is van?
márc. 4. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim válasza:
75%

Nem régen titkolták hogy a korlátolt gondolkodású félagysejtűek ne legyen min hisztizzenek. Ott van pl szájer, felesége volt alibinek, gyereke volt alibinek, közbe meg meleg gangbangon tolták mint orbán a talicska szám lopott pénzt.


Senkit nem érdekelt volna hogy meleg, egy a gond, ő a melegek ellen uszított. Na ezért marad fenn örökké a pedofideszes szájer nertárs neve örökké.

márc. 4. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
84%

Most sem érdekli jobban az embereket, mint azelőtt. Egyébként ugyanúgy szexelünk, mint a heterók: orál, anál ott is van.


Ha viccelődés alatt a b*zi vicceket érted, azok mindig voltak, én is jókat nevetek rajtuk.

márc. 4. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
9%

"Egyébként ugyanúgy szexelünk, mint a heterók:"


Ezt biztosan kilehet zárni!! Vaginális szex is van??

márc. 4. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
73%
"Nekem mindegy hogy csinálják, engem hagyjanak ki belőle... Csinálják a 4 fal között.." Stb. Szokták ezeket mondani, ezek után miért érdekel? 😆
márc. 5. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
61%
Amugy komolyan...ha valakinek ennyi a melegseg h ki mit hova tesz..megmondom nem vagytok jobbak az allatoknal. Mondjuk tudom h nagyon sok heteronak ennyi kell, hogy valakit megdughasson h legyen egy pulya
márc. 5. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
0%

"Amugy komolyan...ha valakinek ennyi a melegseg h ki mit hova tesz..megmondom nem vagytok jobbak az allatoknal."


Köszönöm, hogy a melegekről beszélsz!! Ez így van!! Reménykedek, hogy más is felismeri a mondat mondanivalóját!!


"Mondjuk tudom h nagyon sok heteronak ennyi kell"


Szerinted két férfi egymás iránt érzett szerelménél nincs jobb??? Csak mondom, hogy két azonos polusú mágnes is taszítja egymást!!! Tehát én akkor adnék jogokat a melegeknek, ha gyermeket tudnak nemzeni a kapcsulatukból! Nincs örökbefogadás, meg minden kiskapú!!

márc. 5. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
48%
Azért nem volt régebben sem lehetetlen elképzelni a heteroknak sem, hogy egy meleg együttlét hogyan néz ki. Nyilvàn tisztàban voltak az alapokkal. Heteroknal is igen vàltozatos a szex, hogy ki mit keres, mit szeret jobban. Ráadásul rengeteg hetero életvitelű férfi legalàbb gondolkodik a meleg kalandokon is. Régebben a mèdiumban is tabunak szàmított a nemi identitás itthon. Mellesleg nekem mindig is tetszett Kulka Jànos, de meg sem fordult a fejemben, hogy meleg vagy biszex volna.
márc. 6. 04:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
66%
Senkit nem érdekelt akkor sem és most sem, hogy 2 b.zi hogyan kurogatja egymást
márc. 7. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
0%
Dehogynem…. Nem is gondolnád….
márc. 8. 05:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!