Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Valaki hagyta már,hogy megkötö...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valaki hagyta már,hogy megkötözzék anális szexnél?

Figyelt kérdés
Durva volt,vagy jó volt?Mit éreztetek közben passzívok?Próbáltatok ellenkezni,élvezte a partneretek?

#szex #domina #bondage #Tövig anal
márc. 7. 12:32
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
87%
Még nem, de ami késik, nem múlik
márc. 7. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
80%

Passzív vagyok.

Egyszer ellenkeztem, utána többet nem.

márc. 7. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
35%

Pinád nőt, hogy domina a kulcsszó?


Dom

márc. 7. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
61%
A sub cafkám férjét egyszer megkötöztük mert nézni szerette volna ahogy a feleségét dugom. Azzal a feltétellel mentem bele, hogy mindkettőjüket seggbe tolom egymás előtt, bónuszként a végén az arcára spricceltem. A ribi élvezte végig pedig keményen kapta és fájt is néha neki, a pasi vinnyogott de nagyon. Sajnos többet nem vállalta, inkább nem nézte többet ahogy a nőt dugom... :D
márc. 7. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
27%
4: felőlem..
márc. 7. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%
Volt, hogy nem volt választásom. Akkor nem élveztem, de ha megbeszélt lett volna tetszett volna
márc. 7. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 Jani Belucci ***** válasza:
86%
Csináltam ilyet párommal, korábbi partnerekkel. Volt hogy a szemem vagy a szám is be volt kötve, és kénye kedve szerint használt az aktív. Párommal néha láncot teszünk a nyakamra, és annál fogva szopat, hiába ellenkezek. Durva, de jó élmény így kiszolgáltatva lenni.
márc. 7. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%
Idegennek nem engedném. Persze ha megerőszakol, akkor nincs választásom.
márc. 7. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%
Egy aktív kellene akivel meglehetne élni :)
márc. 7. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%
9: Kölcsönös szimpátia esetén miért ne. (:
márc. 7. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!