Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Valaki hagyta már,hogy megkötö...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valaki hagyta már,hogy megkötözzék anális szexnél?

Figyelt kérdés
Durva volt,vagy jó volt?Mit éreztetek közben passzívok?Próbáltatok ellenkezni,élvezte a partneretek?

#szex #domina #bondage #Tövig anal
márc. 7. 12:32
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
100%

#10

Igen a szimpátia legyen meg.

Meg mind a két félnek a feltételei, megbeszélve mehetne.

#9

márc. 7. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
100%
Egyetértek
márc. 7. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
100%

#12

Neked volt már?

márc. 7. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
100%
Még nem.
márc. 7. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
100%

Nem hagytam de megkötöztek, próbáltam ellenkezni, durva volt, ők élvezték, én nem

26 fiú

márc. 7. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
100%

Sajnos még nem volt benne részem, pedig elég régi és nagy vágyam volna, hogy 1 vagy 2 aktív dom elkapjon, és kényük kedve szerint hasznaljon (szexre) és (szimulált) nemi erőszakban részesítsen.


(22/F/bi/switch)

márc. 7. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
100%
Még nem, de jó lenne.
márc. 7. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
72%
sub vagyok és jó volt mikor megkötözve megerőszakoltak fejt is de utólag nagyon jó volt. Közben probáltam ellenkezni az elajén utánna meg csak azt vártam hogy vége legyen de szívem mélyén nem akartam hogy vége legyen csak ne fájjon annyira élveztem és remélem nemsokára ujra lesz benne részem!
márc. 8. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!