Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Miért nem vallja be magának...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem vallja be magának senki, miért kell álszenten előadnia magát mindenkinek?

Figyelt kérdés

Arról beszélek, hogy ugye ahogy haladunk előre az időben, egyre inkább hódítanak a tinédzserek (18-22 korosztály, ,twink' kategória ugye), a heteroknál meg a tini lányok. Azt nem értem, amikor valaki azt mondja álszenten, hogy jajj hát ő neki nagyon nem tetszenek a szőke twink fiúk, csak az idősebb korosztály (pl. 30-34). Miért kell eszet játszani? :D Az ilyenek csak hazudnak, kinek ne tetszenének a twink fiúk, sima arcbőr, szőke haj, kék szem, vékony test? Ez akkora kamu szöveg, mint amikor valaki azt mondja, hogy neki a barna szem sötét haj jön be, a szőke kék szem nem. Ki a fenének ne jönne be a világos haj, világos szem? :D Szerintem az lehet ebben, hogy az ilyeneknek nincs sikerük a fiatalabbakkal és ezért beadják, hogy nem érdeklik őket, de tudat alatt rájuk vetnék magukat. A sötét haj barna szem meg nagyon unalmas amúgy is, semmi egyedi nincsen benne, biztos nem barátkoznék ilyen átlag kinézetűekkel. :D Vélemények erről a dologról?


21 f



márc. 7. 19:52
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%
Nézdd lehet olyan ,hogy valakinek nem jönnek be.kinek milyen az ízlése .Abban valamelyest egyetértek veled hogy többen kedvelik őket mint amennyien bevalják.
márc. 7. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:
1: nem, nem lehet olyan. A világos hajúak-szeműek attraktívabbak mint a sötét hajúak-szeműek és jobbak.
márc. 7. 19:58
 3/21 anonim ***** válasza:
64%
A kék/zöld szemű embereknek van egy tipikus bámulása amitől kiráz a hideg, nem néznek ki konkrétan emberi lénynek, szóval nem mindenkinek jön be. Barna szem barátságosabb tekintet sugall általában
márc. 7. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
100%

Kedves kérdező!


Most igazából csak olyan választ fogadsz el, ami egyezik a teóriáddal, vagy el tudod fogadni, hogy valakinek tényleg nem jönnek be a twinkek? Mert ha az előbbi opció áll fenn, akkor igazából teljesen felesleges volt kérdezni.

márc. 7. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
95%

Nekem pl bejönnek az általad leírt srácok de fogadd el hogy a világ nem fekete fehér és mindenkinek más az ízlése. Én elkepzelni nem tudom hogy jöhetnek be valakinek a maci alkatú srácok sőt van aki ki is írja csak macisak írjanak. De ez van neki ez jön be és kész.


Akik meg nekem tetszenek azokra meg csomóan azt mondják hogy nem túl helyesek de volt aki konkrétan ocsmánynak nevezte a kiszemeltem mert a vékony arcához volt neki egy kicsi hasa is. Nekem belefért, haverjaim rögtön offolták volna a srácot.

Fogadd el hogy nem mindenki álszentségből mondja hogy nem jönnek be neki. Nekem bejönnek de már nem ismerkedem 25 alatt ( 30 vagyok) mert egész egyszerűen komolytalan 25 alatt a többség. A kérdésed is ezt mutatja rólad is mert 21 vagy, bocs.

márc. 7. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
42%
5-ös, bocsi, telefonról véletlenül félig hasznos választ nyomtam rá, pedig hasznost szerettem volna, de vizes kézzel nem volt a kijelzőnek egyértelmű, mit akarok :D
márc. 7. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 Jani Belucci ***** válasza:
100%
Hát öcsi, te nagyon el vagy tájolódva. Nekem mindig is az érett, maszkulin, testesebb férfiak jöttek be, és csak 6 évvel vagyok idősebb nálad. Rengeteg twinket utasítottam vissza az évek alatt, egyszerűen nem tartom vonzónak őket.
márc. 7. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
100%

Borzasztó egysíkú a gondolkodásmódod. Még az is felmerült bennem, hogy csak provokatív szándékkal fogant meg a kérdés. Ha nem, az talán még kétségbeejtőbb. :) Az általad leírt srácok nekem sosem jöttek be, pedig lett volna esélyem náluk. :-)

18 éves twink :))

márc. 7. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
100%
Rohadtul felszínes vagy.. Ez a véleményem.
márc. 7. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
100%
“A sötét haj barna szem meg nagyon unalmas amúgy is, semmi egyedi nincsen benne, biztos nem barátkoznék ilyen átlag kinézetűekkel.” Ez hülyeség és egyben bunkóság is!
márc. 7. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!