Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » 30+ vagy és még nem voltál...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

30+ vagy és még nem voltál senkivel? Miben látod az okát?

Figyelt kérdés
Bővebben is kifejtheted.

márc. 17. 10:16
A kérdező szavazást indított:
Ronda vagyok, nem kellek senkinek
Kiállhatatlan természetű vagyok, nem kellek senkinek
Félek a betegségektől
Félek az emberektől, meg sem tudok szólalni
Szégyellném csinálni, nem tudnám felvállalni
Antiszociális vagyok, egy tanyán élek a semmi közepén
Minden helyes srác heteró, vagy nem vagyok az esetük
Tartalmasabb kapcsolatot keresek, de mindenki csak kefélni akar
Egyéb, éspedig:
26 szavazat
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Én 30 évesen feküdtem le először valakivel és sok összetevős volt az oka ennek. Elöször önmagam elfogadása, aztán mindenféle bör problémáim voltak/vannak, ehhez mit fognak majd szólni (nem fertöző, autoimmun dolgok). Szégyenlös voltam/vagyok, visszahuzodó, önbizalom hiányos és elég pesszimista. Nem vagyok jó az idegenekkel való kommunikációban. És persze a félelem hogy mi van ha kiderül rólam, vagy egy olyan emberbe futok bele aki valami vadállat (nem egy ilyen sztorit lehet itt is olvasni). Szóval nálam nagyon sokminden közrejátszott abban hogy ilyen késön volt meg az első.

Azóta sokminden véltozott bennem, de vannak olyan dolgok amik kevésbé, plusz mivel én normális párkapcsolatot szeretnék, az elutasitások azok behoztak uj olyan dolgokat ami miatt mlst sem akarok ismerkedni. Elvégre minek ha az emberek csak hitegetnek aztán 2-3 hónap múlva továbbálnak mert meguntak vagy épp nem férek bele abba az idealizált börbe amit kitaláltak.

márc. 17. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Én nem merem felvállalni. Sunyiság vagy sem, ez van. Nem egy elfogadó környezetben élek sajnos.
márc. 17. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
2es ez nem sunyiság ,én teljesen megértem
márc. 17. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Én nekem szinte csak kalandjaim voltak. Nagyon ritka az hogy valaki többet is akarjon. Szinte mindenki csak szexet akar és semmi mást az élettől. Elkeserítő hogy ennyi igénye van egy csomó embernek csak.
márc. 17. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Pedig vagyunk ám,szerintem nem kevesen, akik 30 felett többet,szebbet és jobbat szeretnének két ember között !
márc. 17. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Kisvárosban élek, nem sokan vannak itt, rajtam kívül nem vállalja nyíltan senki. Ezért nehéz, Pestre vagy nagyvárosba még nem tudok utazni
márc. 17. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Őszintén bevallom én párkapcsolatot nem akarok és. félek a betegségtől. Decemberben volt meg az első orálom. Leszoptam egy kedves csávót akivel grindr-en találkoztunk. Nagyon élveztem, de annak ellenére hogy azt mondta minden rendben, két hétig a gyorstesztig idegbaj kerülgetett hogy mivan ha hazudott vagy rosszabb, maga se tud semmiről.

Tudom, hogy butaság, főleg mert orál útján kevés dolog terjeng. De a félsz nagyon belém tud nyilallni. Passzív vagyok. Nagyon élvezem otthon dildóval is. És kapható is lennék. De tudom hogy egy teszt irreális elvárás egy hookup partnernél. Egy szex meg nem ér annyit hogy egy életen át fizessek érte az egészségemmel.

Tudom hogy irreális ennyire félni. De ez van.

márc. 17. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!