Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Milyen egy gumi bábut megdugni ?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen egy gumi bábut megdugni ?

Figyelt kérdés

Kíváncsi vagyok, és vonz hogy kipróbáljam, de elképzelni se tudom milyen lehet egy ilyen felfújható :D!

Hanyagoljuk az igazival a legjobb, fogj egy pasit stb dumákat, nem kiéhezés miatt akarok egy ilyet, csak kíváncsi vagyok mert izgat :)!


márc. 17. 19:05
 1/3 anonim ***** válasza:
Vegyél egyet és próbáld ki,ennyi.
márc. 18. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Más mint egy műanyag bábút.
márc. 18. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Miután ugyanolyan lágy PVC anyagból vannak, mint az olcsó strand matracok, így ha otthon van elfekvőben ilyen matrac, ki is tudod próbálni. Anno kaptam egy ilyen "guminőt" szülinapomra, elhanyagolható élményt nyújt, meg macera takarítani is.
márc. 18. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!