Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Az igazi,tartalmas beszélgetés...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az igazi,tartalmas beszélgetések ideje lejárt?

Figyelt kérdés

márc. 17. 20:45
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%

Úgy tűnik.


Rám is csak annyit írnak, hogy “szia szépfiú dugnálak”

márc. 17. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
Nem nem járt le:)
márc. 17. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
88%
Hát én is úgy veszem észre
márc. 17. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
1#es ....neked legalább annyit írnak hogy szépfiú...
márc. 17. 21:55
 5/17 anonim ***** válasza:
100%

#aktív


Nálad a szexuális preferenciád megadásával kezdődik egy tartalmas beszélgetés? :)


Kár a duma, minden út az ágyba vezet.

márc. 17. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ, hogy hol. Saját társaságomban és szerencsére a munkahelyemen is tudok tartalmas beszélgetéseket folytatni, itt meg még senki sem írt, de nem is igénylem.
márc. 17. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
Beszélgetnék persze ha lenne kivel és nem tűnne el mindig 2-3 levél után.
márc. 18. 04:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%

Sajnos nagyon sokan nem írnak vissza.

De ha valaki szeretne beszélgetni egy 24 éves meleg sráccal, akkor írhattok.

Szívesen beszélgetek, ismerek meg új embereket.

márc. 18. 04:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%
Egy ideje olvasom ezen az oldalon a kérdéseket és a válaszokat, tényleg ennyire elkeserítően rossz a helyzet kommunikáció terén? A covidos mindenki maradjon otthon se tett jót véleményem szerintem az emberi kapcsolatoknak, izoláltabbá tette az embereket. Meg nyilván sok egyéb tényező is közrejátszik, pl. felgyorsult világ, okostelefonok, a mostani generáció (2000 után született) tényleg sokkal másabb, mint mi, másképp kommunikálnak. Mondom ezt 36 évesen. Az én korosztályom meg talán azért kommunikál már nehezen,mert sok csalódás ért sokakat és ebbe is bele tud az ember fásulni. Valamiért a magyar emberekbe meg bele van kódolva a kesergés, pesszimizmus.
márc. 18. 05:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%

Nem járt le,ezt állíthatom.

Viszont egy jó beszélgetéshez nálam két dolog kell, értelmes partner és jó téma.Utóbbiba nálam a politika és a sport nem tartozik bele.

Személyes beszélgetéseket szerettem mindig,ahol nem agitálni,vagy meggyőzni akarja egyik a másikat,hanem kulturáltan történik minden.

Netes beszélgetések elhalnak,hiszen fantomokkal nem érdemes írogatni.Eddig erről az oldalról két sráccal találkoztam,egyikkel többször is.Vele egy élmény volt. Na kb ennyi a sikerlista.

De érdemes várni, hátha ....

márc. 18. 05:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!