Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » A társadalmi nyomás miatt úgy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A társadalmi nyomás miatt úgy érzem, hogy teljesen elfojtottam a homoszexualitásomat. Mi innen a visszaút?

Figyelt kérdés

Azt érzem, hogy teljesen elnyomtam magamban. Igyekeztem magam heterová nevelni, de értelemszerűen nem sikerült. Tagadtam folyamatosan, tiltakoztam ellene, de mindig kitörtek belőlem a vágyak hatalmas szorongást okozva. Most pedig már egy olyan szinten vagyok, hogy gyakorlatilag sokszor aszexuálisnak érzem magam, mert gondolom teljesen eltorzítottam a szexualitásomat. Hogyan lehet ebből kijönni?


24/F


márc. 22. 07:36
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
84%
Szép fokozatosan elkezded megélni az érzelmeidet Először nem is kell a szexualitással törődni .Pusztán az érzelmekkel ....foglalkozz magaddal sokat,ismerkedj ....nem lesz könnyű és gyors folyamat,de sikerülni fog.
márc. 22. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
75%
1 és vk.ha lenne kérdésed nyugodtan írj privát.
márc. 22. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
9%
Így ahogy írtad. Jobb ha aszexuális vagy mintha homoszexuális. Jobban tudsz valóban fontos dolgokra koncentrálni, munkára, kultúrára. Nem turzul tovább a személyiséged, bűnöktől mentes élet után tiszta lelkiismerettel állhatsz majd az Úr előtt.
márc. 22. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 StevenUp ***** válasza:
26%

Mit és hogy nyomtál el magadban? Miért szorongtál? Egyáltalán (értsd jól) kit érdekel a szexuális irányultságod? És miért akarod közhírré tenni? Alapból eléggé proli és szánalmas az, ha az ember emberek között él, dolgozik és arról van szó hogy ki kivel kavar. A magánélet nem köztéma. Ha emiatt szorongsz, akkor egy olyan társadalmi nyomásnak akarsz megfelelni épp, aki akkor is elítélne, ha heteroként minden masodik nőt a farkadra huznál és akkor is itélkezne ha 20onéves korodban még nem csináltál legalább 3 szavazó birka gyereket az államnak, és nem vettél fel rá egy vagon hitelt.

Akkor szerinted mit szólnának ahoz ha kiderülne, hogy homokos vagy? Elítélnek. Pff mire jó ez? Hogy lehessen sajnálni magad? Vagy lehessen valamiért duzzogni? Vagy ezzel lehet takarózni a sikertelenségek miatt a hétköznapokban? Miért? Tudsz erre, ezekre válaszolni a megszokott gagyi demagóg szabványválaszokon kívül saját kútfőből is, vagy csak a szokásos szivárványos propagandát érzed jogos revellációnak?

Nézd. Ismétlem: optimális esetben senkit sem érdekel mások nemi élete. A heteroké sem érdekel senkit.

De ha ezzel nem tudsz azonosulni, fejben felnőni, akkor a szorongásod valódi forrása te vagy, és a görcsösen tartozni valahová (még akkor is ha az a valahova egy trágya proli közeg) érzésed, ami sok mindent el tud árulni magadról.

Erre szokták azt mondani, hogy nem a Bajod, a legnagyobb problémád.

Ha meg ilyen primitív emberek között élsz, akkor valójában te vagy rossz helyen, nem ők. 🤷‍♂️

márc. 22. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
0%

4

Szokatlanul értelmes késdes egy troll kérdésre. Unatkozol? 😁

márc. 22. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
12%
Mármint válasz... na érted
márc. 22. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 StevenUp ***** válasza:
40%

ma 08:01


Néha nekem is sikerül kicsikarnom magamból némi empátiát. Hiába, öregszem és kezdek érzékennyé válni, lehet.

Vagy már elittam az agyam 🤷‍♂️

márc. 22. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
1%
Valószínűbbnek tartom a fordítottját: egészséges hetero vagy, de a társadalmi nyomás (pontosabban az LMBTQP-propaganda) hatására búzi akarsz lenni.
márc. 22. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Legegyszerűbb módja, ha felmész grindre, keresel egy neked tetsző fiút és kikeféled az agyát is. A társadalmat meg szard le.
márc. 23. 06:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem az első legfontosabb lépést megtetted - bevallottad magadnak, hogy valami más, mint az elvart.


Viszont az is nagyon fontos, hogy pontosan rajojj, mit is szeretnel igazan.

Eleg nagy a range a szexualis sprektumon, tisztaba kell kerulnod azzal, hogy esetleg kivancsi biszex vagy tényleg meleg vagy-e.

Sokunkkal fordul elo, hogy a szexualis vagyak elenkke valnak, de kapcsolatban lenni a sajat nemunkkel egy masik kategória.

Szóval szerintem take your time. Es probald kiismerni magad :)

márc. 24. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!