Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Szauna69-ben mikor vannak...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szauna69-ben mikor vannak legtöbben az alábbi napok közül? Hétfő, kedd, szerda, csütörtök.

Figyelt kérdés

Összesen háromszor voltam, de mindig hétvégén.


Egy haverom nyert egy ingyen belépőt, amely csak hétfőn, kedden, szerdán vagy csütörtökön felhasználható.


A három nap közül mikor vannak legtöbben és főleg fiatalok persze?


Ha már ingyen el tudok menni jó lenne ha nem pár ember lézengene és nem középkorúak meg öregek lennének.


Köszi!



márc. 24. 19:43
 1/2 anonim ***** válasza:

Nem témához kapcsoló de én sose szerettem az ilyen zsúfolt közös helyeket.

Inkább le beszéltem az alkalmi partneremmel egy időpontot és kocsival oda szaladtam ki mentünk félre eső helyre és rendeztük egymást.

Nekem ez jön be.


Csak úgy le írtam.

Persze ettől függetlenül tok jó hogy van ilyen lehetőség is, ráadásul nem is egy bp-n.

Több helyre is kellene ilyen összejövetelre hely. Akár egy kocsmán belül külön le választott rész, külön belépéssel egyértelműen hogy ne alkoholisták kelljen levakarni magadról.

Szerintem kisebb városokba is menne egy ilyen hely. Persze nem egy akkora mint a szauna69


21f

ápr. 2. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Csutortok, akkor van szauna szeansz is.
tegnapelőtt 05:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!