Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » A lócitrom szaga beindít! Ez...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A lócitrom szaga beindít! Ez nagyon beteg? Nem maga a lovak, hanem maga a lótrágyának a szaga!

Figyelt kérdés

Ez már gyerekként kezdődött, akkor azt se tudtam, hogy miért történik dolog a nadrágomban, és nagyon cikinek is éreztem, hogy amikor családi kiránduláson vagyunk vidéken, akkor valamiért föl le mozgott a tököm. Aztán kamaszként elkezdett tudatosulni bennem, hogy nagyon izgat a lószag! Mostanra pedig, hogy huszon éves vagyok, szinte napi szinten erre verem ki. Ez nagyon gáz? Lesz valaha pasim? Van más pasi is aki így van? Mármint meleg pasi!



Nagyon szeretnék lovat tartani!



márc. 25. 22:51
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Szia vannak eladó deres csődöreim érdekelnek ? Egyebként teljesen normális a párommal a trágyájukat használjuk sikosítónak
márc. 25. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
62%
Kezeltesd magad
márc. 25. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
84%
Könnyü neked. Egy adag loszar a zsebedbe és nem kell költened Viagrára. Csak egy nagy slukk a zacsiba, máris faszkirály vagy.
márc. 25. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
91%
Szerintem a tehéntrágya szaga sokkal jobb. Gyerekkoromban nagyanyáméknak teheneik voltak. Imádtam, amikor délután 5-kor fejni mentek. Mindig velük mentem, pörögtem a tehénszarszagtól. Szerintem jobb, mint a lóé.
márc. 26. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
70%
Ez a kategória megérett a pusztulásra. Remélem senki sem ezekből a kérdésekből általánosít a melegekre.
márc. 26. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Mivan
márc. 26. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!