Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mi a teendő, ha a munkahelyede...

Mi a teendő, ha a munkahelyeden folyton azt éreztetik veled, hogy a munkád egy nagy rakás lócitrom?

Figyelt kérdés

Meddig tűrnéd?

Engednéd, hogy a kisfőnök megalázzom és üvöltözzön veled?

Mi tennél, ha mindenki téged szekírozna, és azt mondaná, hogy nem dolgozol rendesen, a munkád és te is sz.r vagy?


2018. okt. 11. 21:59
 1/5 anonim ***** válasza:
92%
Megmondanám hogy a munkám arányos a fizetésemmel és a pozíciómmal.
2018. okt. 11. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell az ilyet felvenni. Ha valaki keményen dolgozik, a tevékenységét meg nem értékelik, az nem a dolgozó hibája.
2018. okt. 11. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
90%
Minimálbérért voltam ilyen munkahelyen. 2 évet csináltam, mert muszáj volt. Amint tudtam, leléptem.
2018. okt. 11. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Hagyd ott a faxba.

Van bőven más munkahely.

2018. okt. 12. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
tuti nem tűrném el, ha ilyenek lennének velem amint lehet néznék más munkát. Mostanában már nem nagy cucc a munkahely váltás, nem tetszik elmész, ahogy mondták sok más hely van még. Csak azért merik ezt megtenni mert az emberek tűrnek, ha mindenki fogná magát és elmenne máris állítanának magukon.
2018. okt. 30. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!