Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Csak szerintem volt jobb...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak szerintem volt jobb sokkal a pár évvel ezelőtti férfi divat?

Figyelt kérdés
Sokkal jobban álltak a 2014-kb2018-ig tartó feszülős farmerek, jobban néztek ki a cipők is. Ma már egyre gyakoribbak ezek a bő nadrágok, csúnya nagy cipők. Nekem nem tetszik. Sokkal normálisabb volt abban az időben. Lehet már öreg vagyok 30 évesen, de mindig örülök ha látok valakit aki úgy öltözködik. Szerintetek nem néz ki jobban?
márc. 27. 07:44
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
83%

Nem. Nagyon lányos. Egy férfi férfias legyen, ne egy ilyen "elfújja a szél" típus.

N29

márc. 27. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
83%
Jó bxzis divat volt,akkor sem értettem hogy ki az a heteró férfi aki képes ilyen feszülős csajnaciban járkálni a városban.
márc. 27. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 kisördög1 ***** válasza:
86%
Jó pár éve csajosodnak a pasik, nagyon nem férfiasak.Legalábbis a fiatalok és akik nagyon "trendik" akarnak lenni.
márc. 27. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Elsősorban melegek véleményére vagyok kíváncsi, de jó látni női szemszögből is. Szerintem lehet valaki attól férfias hogy felhúz egy feszülősebb farmert, egy normálisabb cipőt, ami nem ilyen bumszli. Én a személyiségét szeretem ha valaki pasis, tehát nem nyávog meg ilyesmi, nem játssza meg magát, viszont öltözködésben ez jön be.
márc. 27. 08:55
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Én pont örülök hogy kezd visszajönni a divatba a bő farmer és a többi férfiasabb ruhadarabok, 2014 körül nagyon el volt nőiesedve a divat, mindenki páva volt. A mostani alternatív stílusok sokkal férfiasabbak.
márc. 27. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem borzasztó, mikor egy emberen, a seggén lóg a gatya, két számmal nagyobb van rajta. Pláne, ha vékony az illető, a bő cucc csak ront a helyzeten optikailag.

Bzizni meg nőies divatot emlegetni meg azért felesleges, mert a férfi öltözködés mindig váltakozott ez ügyben. A 90-es években a rottyos volt a divat, a 60-as-70-esben a szűk, passzos, a 30-40-50-es években buggyos volt az öltönygatya, mint a török basa gatyája. A huszárok zsinóros gatyája lényegében passzos leggings volt, a barokkban szintén feszes harisnyában és térdgatyában jártak. Magyar néptáncos legények passzos leggingses gatyában verdesik a csizmaszárat. Ennyit erről.

márc. 27. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Divat mindíg körforgásban van.
márc. 27. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Én speciel ki nem állhatom a csőnadrágot, szóval örülök ha kiment a divatból. A “divat” amúgy is egy hülyeség. Én mindig olyan cipőt, ruhát veszek, amely valamiért megtetszik nekem, és egyáltalán nem érdekel, hogy éppen “divatos”-e.
márc. 27. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
80-as évek férfidivatja volt a legjobb. Férfias és vonzó.
márc. 27. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
77%

Nekem sem tetszenek a bő ruhák, szerintem lányoknak, fiúknak sem áll jól.


Nem kell extrémen tapadnia, az sem jó, ha nem kényelmes, de mikor befúj a szél alá, meg vizes, sáros a nadrág alja, mert esett az eső az olyan ágrólszakadt feeling.

márc. 27. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!