Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Sütit vigyek neki vagy virágot...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sütit vigyek neki vagy virágot? Találkozom egy meleg sráccal, szeretnék kedveskedni neki valamivel... szerintetek virágot vigyek vagy sütit? Esetleg mást? Virágot egy srácnak nem gáz? Sütit hátha olyat választok,ami nem tetszik neki...

Figyelt kérdés
márc. 28. 21:31
 1/9 anonim ***** válasza:
69%

Virágot akkor vinnék, ha kimondottan feminin.

Süti, alkohol.

Virágot is választhatsz olyat, amit nem szeret. A gesztus a lényeg.

márc. 28. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
85%
Nem tartom magam femininnek, de mindig veszek vágott virágot a piacon. Jobban néz ki tőle az asztal, ennyi. Ha aktuális, egy csokor nárcisz, egy üveg irsai és egy szeret lindt csoki, megvagy 3000 Ft alatt és garantáltan minden meglesz, amit szeretnél :D
márc. 28. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
20%

Nyalókát.

[link]

márc. 29. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
A virág nem minden esetben jó választás, a csoki vagy valamilyen üveg ital talán jobb lehet. De ez csak az én véleményem. (Én nem szeretnék virágot kapni.)
márc. 29. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Végül mit vittél neki?
márc. 31. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Vasárnap találkozunk (április 7)


Örök rózsát tervezek végül.


De még meggondolom, mert közben lehet, hogy úgy alakult, hogy ezt csak én szeretném igazán :(

márc. 31. 15:13
 7/9 A kérdező kommentje:
Update2: semmit nem kap, egy görény a srác, csak a pénzre megy....
ápr. 2. 21:32
 8/9 anonim ***** válasza:
Hogy derült ki?
ápr. 2. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Ha passzív vagy, nekem semmit nem kellene hozni, csak magadat… 👨‍❤️‍💋‍👨
ápr. 3. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!