Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Van egypárom és azt mondtda...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egypárom és azt mondtda nem szereti,ha dugják. Szerintetetek lehet neki másik párja is? Nem egy városban lakunk.

Figyelt kérdés

márc. 29. 10:04
 1/7 anonim ***** válasza:
69%
Igen lehet
márc. 29. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nekem is gyanús,fent van messengeren nem válaszol.Írom ,hogy "Szertem " erre azt írja,hogy"Ő is".Magátol ritkán írja.
márc. 29. 10:50
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Attól nem feltétlenül van másik párja. Társkeresőn is vannak, akik alapból úgy keresnek, hogy "no anal". Nem mindenki szereti, van, akinek csak az orál jön be, vagy akár egy sima simogatós-romantikus együtt töltött idő.
márc. 29. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Az nornális magától nem írja, hogy"Szeret" csak annyit,hogy" Én is"?

Múltkor is mikor társaságban volt félre vonult mikor írt valakinek a telefonján.

márc. 29. 11:10
 5/7 anonim ***** válasza:
92%
Biztos el foglalt
márc. 29. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
63%
Egy párkapcsolat az együttélésnél kezdődik. Csináljátok komolyan, vagy ne csináljátok sehogy.
márc. 29. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
88%
Ez nagyon gyerekes kapcsolat az fix
márc. 29. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!