Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Milyen tippeket mondanátok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen tippeket mondanátok arra ha extrém nagy intim méretű fiúval fogok holnap lefeküdni?

Figyelt kérdés
Egy fél évet tölt itt egyetemen egy afrikai srác akivel már kétszer randiztam. Megbeszéltük, hogy holnap harmadik randink egy szexrandi lesz és elküldött magáról egy nude-ot ahol kissé lesokkolódtam. Elég magas, de még így is arányaihoz nézve hatalmas neki. Megkérdeztem és 24 cm valamint kifejezetten vastag is. Volt már tapasztalatom nagyobb mérettel, de nem ennyire naggyal(passzív fél vagyok a sztoriban nyilván). Nem vagyok félős de most őszintén megrettentem. Nagyon szeretnék vele lefeküdni, mert hihetetlen aranyos és nagyon szép is de most nem tudom mit csináljak, hogy mind a ketten élvezzük. Tudtok akármilyen tippet, tanácsot adni?

márc. 29. 16:16
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
Elsőként olyan tanácsnak örülnék ami tapasztalaton alapul szóval biztosan működik.
márc. 29. 16:17
 2/13 anonim ***** válasza:
70%
Bujjatok össze, lazulj kicsit, és nagyon lassan kezdjétek, sok sikositással
márc. 29. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Csak a szokásos: próbálj teljesen ellazulni, aztán sokáig tágítgassa, ujjazza az ánuszt, és ugye síkosítás. Aztán ha mégis fájdalmas, akkor legyen bátorságod megmondani és befejezni az anális szexet.
márc. 29. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
83%
Húzzál gumit! XXL-est
márc. 29. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
81%

Nagypéntek nélkül nincs feltámadás.

Holnap lesz a great day, emlékezetes lesz az tuti :)

márc. 29. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Köszi az eddigi válaszokat. Lehet buta kérdés de egy ilyen mérethez tényleg hozzá lehet szokni úgy hogy az élvezhető legyen?
márc. 29. 16:59
 7/13 anonim ***** válasza:

Azért nem árt, ha gyakorlod ezt a két szót,hogy mondhasd ha szükséges :


" Now enough "...

márc. 29. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

Állva hátulról és a zárt lábas hason fekvő pózt direkt ilyen nagy méretekre találták ki én azt ajánlom


De ha normális és nem nyomja agyatlanul tövig akkor így se úgy se lesz baj.

márc. 29. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
49%
112 és az orvosnak bátran elmondhatod, hogy mitől repedtél szét. :)
márc. 29. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
75%
9, aki egy faroktól szétreped az inkább ne is legyen passzív xd
márc. 30. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!