Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Szerintetek el kell fogadni...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek el kell fogadni azokat, akik saját nemükhöz vonzódnak?

Figyelt kérdés
márc. 29. 20:41
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
18%
Mindenki elfogadja, le se sz.rjuk.. mindaddig amíg többnek érzi magát a kisebbség a többséggel szemben és erőszakos dogmákkal próbálják mindenkire ráerőltetni azt ami nekik normális.
márc. 29. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
41%

1. igen

2. nem

X hülye vagy

márc. 29. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Igen, mint ahogy elfogadjuk azokat is, akiknek barna a haja, elfogadjuk azokat is, akiknek szőke a haja, és elfogadjuk azokat is, akiknek vörös. Ahogy elfogadjuk a barna szeműeket, elfogadjuk a kék szeműeket, és elfogadjuk a zöld szeműeket is.
márc. 29. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
68%
Engem nem zavarnak, sosem érdekelt ki kivel van. Ha viszont elkezd téríteni, provokálni, becsmérelni másokat, mert azok másképp gondolknak, akkor ugyanúgy elküldöm az .... ....... mint bárki mást, aki nem tud értelmesen viselkedni társaságban.
márc. 29. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
57%
Engem zavarnak, de elfogadom őket, mert inteligens vagyok.
márc. 29. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
84%

#5


"Inteligens" helyett intelligens lesz az... :D

márc. 29. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
83%
Kérdező, szerinted miért NEM kellene elfogadni őket?
márc. 29. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Én személy szerint utálom a halat, nem is eszem, de nem ítélem el azokat, akiknek meg ízlik.
márc. 29. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
89%
Az elfogadás nem kötelező. Mindenki azt gondol, azt érez a témával kapcsolatban, amit akar. Szíve joga. Az elfogadást nem lehet erőltetni. De ne ba$ztassuk már a másikat olyanért, amiről nem tehet! Akinek nem tetszik a dolog, morogja ki magát magában, vagy saját haveri társaságában. Ne a melegeket csesztesse. Ennyi.
márc. 29. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
89%

Faluban lakok mióta megtudták sokan nem köszönnek, az ő dolguk

Leszarom

márc. 30. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!