Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Temuról rendeltetek már...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Temuról rendeltetek már dildót ha igen mi vele a tapasztalat ? érdemes onnan rendelni?

Figyelt kérdés

márc. 30. 20:12
 1/6 anonim ***** válasza:
47%
Hát én nem rendelnék szexjátékszereket onnan. Kitudja milyen ellenőrzéssel voltak ezek gyártva. Ugyan tudod fertötleníteni otthon, de akkor meg vehetsz mástól is használtat, amit úgyse fogsz :D
márc. 30. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Igen meg aliról is. Ugyanaz a kettő. Sok játékot vettem már ott. Ugyanazt kapod itthon is, csak nincs mondjuk olyan szépen becsomagolva. Azokat is ott ugyanott gyártják. Nem tudom, hogy az előző miről beszél. Szerintem még sosem vette észre a Made in china feliratot. Mondjuk nem azt figyelte. :D

Persze vannak olyan cuccok amiket nem lehet ezeken az oldalakon megkapni.

Nekem minden mostani cuccom erről a két oldalról van.

Vibrik, távirányítós meg sima is, dildó, anal plug, stb.

márc. 30. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
45%
Én sem rendeltem még, de tetvezem
márc. 30. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
57%

"tetvezem"


Arra más kell. :)

márc. 30. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Elírtam na😂
márc. 30. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én ebayről vettem már úgy 6-7 éve wand vibrit. Azóta is hibátlanul működik. Mondjuk nincs agyonhasználva.
ápr. 2. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!