Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Érdemes kipróbálnom a 3-as...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érdemes kipróbálnom a 3-as szexet férfiként 2 másik férfivel? Úgy értem én lennék a passzív és az egyik férfi dugná a fenekem miközben a másikat szopnám, ez élvezhetném?

Figyelt kérdés

Igaz, hogy még sosem feküdtem le férfiakkal, de nagyon ki akarom próbálni és úgy gondoltam, hogy igazán különleges lenne ha az első alkalom ilyen különleges lenne.

Így legyőzném a kétségeimet, és belátnám, hogy tényleg biszex vagyok.



márc. 30. 23:54
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
45%
Két férfivel az homo!
márc. 31. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
73%
Egyiket dugod a másik meg téged dug, ezt próbáld ki.
márc. 31. 04:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
58%

Eggyel sem fogod,nyugodj meg :)

Képzelődni lehet,de megijednél már attól is,ha telefonon beszélned kéne egy pasival szexről :)

márc. 31. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
82%

Én négy aktívval voltam párszor együtt anno,de mint meleg!

Minden alkalmat imádtam!

márc. 31. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
80%
Nekem bejött a hármas.
márc. 31. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
65%
A helyedben én egy 15-20 fős gangbanggel kezdenék kezdőként.
márc. 31. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
71%
Ha sosem feküdtél még le férfival, akkor nem rögtön kettővel kellene kezdeni! Egy bőven megteszi. Nekem volt részem hármasban, nem kezdőként, de soha többet! Nem volt jó, igaz, valószínűleg nem olyan partnereket fogtam ki, akik mindegyik félre odafigyeltek volna. Bár a második alkalom éppen olyannal volt, akivel amúgy kettesben isteni volt a szex. De nekem a hármas nem jön be. Először próbáld ki te is csak eggyel, hogy megtapasztald, egyáltalán milyen pasival együtt lenni.
márc. 31. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

Valamiért annyira vonz és izgat a gondolat, hogy két álló farok van előttem...

Milyen buktatói volnának ha elsőre hármasban akarnám?

Lehetséges, hogy mondjuk az egyik nem figyelne rám és úgy csinálná ahogy csak neki jó?

márc. 31. 09:41
 9/12 anonim ***** válasza:
48%
Nem válasz a kérdésre, de vicces hogy valaki hármasról álmodozik, miközben még normális párt is nehéz találni xD
márc. 31. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
58%

Passzívként én is kipróbálnám két aktívval. De úgy, hogy mindenki figyel a másikra.

Hol lehet két aktív férfit találni ilyenre?

márc. 31. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!