Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Vannak itt olyan biszex (bár...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vannak itt olyan biszex (bár inkább meleg) férfiak, akik végül heteró házasságban kötöttek ki?

Figyelt kérdés

Az a helyzet, hogy 30-hoz közeledem, de van bennem egyfajta bizonytalanság. 2 éve próbáltam ki férfival, azóta megvolt minden, rengeteg kudarc, csalódás, de öröm is. 1 éve vagyok párkapcsolatban egy fiúval. Ez mind szép és jó, ugyanakkor van bennem egyfajta hiányérzet. Régebben próbáltam lánnyal is, az elsőbe még szerelmes is voltam, utána mindegyikkel kudarcos volt, a nő dominánsabb volt mint én, én meg alig mertem lépni, 0 önbizalmam volt. Nyilvan, ilyen fiúkkal kevésbé volt.


Egy ideje azon töprengek, milyen lenne egy heteró házasság, gyerekkel, úgy ahogy fiatalon még azt megálmodtam. De más irányba mentem el. Anyám tudja, hogy meleg vagyok, ugyanakkor reménykedik, hogy egyszer majd találok egy csajt. Igazából nem neki akarok szívességet tenni, egyszerűen el vagyok bizonytalanodva.



ápr. 1. 22:28
 1/6 anonim ***** válasza:
72%
Vannak sokan,ne tedd ugyan azt!
ápr. 2. 03:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
97%

Ja ha fiu van no kell, ha meg no van fiu kell

Csaladod lenne akkor meg fsz utan sovarognal

ápr. 2. 04:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Amit leírtál totál bí.


Tapasztalatom soha semmi nem jó nekik, mindíg mára vágynak pár év eltelte után,

Örök kérdés pereg a fejükben mi lett volna ha.


Személyszerint nekik csakis nyitott kapcsolatot tudok elképzelni, de ezt mindíg ördögtől való gondolatnak tartják és lepontoznak.

De nem jobb lenne mindenkinek nyílt lapokkal játszani?

ápr. 2. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Van biszex kategória is itt a gyakorin, szerintem ott is tedd fel a kérdésed.
ápr. 2. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
71%
Ha jobb sráccal, akkor próbáld meg vele. Annak semmi értelme hogy belédesik egy csaj és mellette pasira fogsz vágyni.
ápr. 2. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Neaggódj ha biszex vagy.

Ez fejben dől el, ha heteró környezetben nőttél fel, akkor mindig a nők lesznek az ideáljaid véleményem szerint. Persze a mai világban már sok minden elvan b@szva, ahogy a nők is így enegem is ért már sok kudarc. Nem mondhatom Hetetónak magam mivel bi vagyok a nők iránt megélt csalódásokból kifolyólag a pasiknál próbálkoztam passzívként mivel elveszítettem úgyéreztem az önbecsülésem ezért teljesen lealacsonyodtam és szanaszét keféltettem magam a pasikkal. Ez akkor új élmény volt nekem, nem volt a részemről elvárásuk élveztem azt hogy használtak, míg fiatalon odaadtam magam a pasiknak, kipróbáltam jónéhany dolgot utána ebbe is beleuntam és ott elgondolkodtam hogy ha továbbra is azt vallom hogy fiatalon élem az életem ez nemfog sehova vezetni így a pasikkal folytatott alkalmi kapcsolatokbol önbizalmat merítettem a nőkhöz, a pasik után annyira nem rajongtam eljutottam egy olyan pontra hogy én is akarok dugni, és úgy voltam vele hogy itt már nincs veszteni valóm. Kizarasos alapon próbálkoztam, a visszautasitas sem vette el a kedvem, egészen addig meg a sors kifürkészhetetlen keze összehozott avval a nővel aki titkon ugyanolyan hülye mint én, és az ágyban is a legjobb numerákat is vele éltem meg, értelmét adott az életemnek, a karrier egy idő után már nemboldogit, így a család a legnagyobb kincs amit adhat az élet. 2 gyermekes apaként mondom most, hogy nem vagyok büszke a biszex a múltamra, de az vezetett rá arra hogy megismerjem életem szerelmét.

ápr. 3. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!