Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Fiúk, ha már volt legalább...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, ha már volt legalább 4-5 férfi/fiú szexpartneretek: előfordult, hogy rossz szájszaga volt? Hányszor volt ilyen?

Figyelt kérdés
ápr. 2. 14:48
 1/3 anonim ***** válasza:
Volt már ilyen. Borzasztó élmény volt. Érzékeny vagyok a szagokra, főleg a szájszagra és fontos, hogy igényes legyen valaki. Ez a srác is igényes volt egyébként, de a szájából dög szag áradt. Be ültünk egy kocsmába a randin, ott meg nem is igazán tűnt fel a szájszaga csak amikor átmentünk hozzá. Eléggé ittas voltam már addigra de ez megmaradt. Kellemetlen élmény, undorodtam durván.
ápr. 4. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Fiuval ilyen nem tortent viszont lannyal igen. En erzekeny vagyok a szagokra, meg is mondtam a lanynak, hogy bocs de igy nem tudom folytatni, moss fogat. Mondjuk akkor mar a baratnom volt nem elso randi.
ápr. 7. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Nekem szerencsere nem volt ilyen, maximum nagyon budos dohany elszivasa utan volt kellemetlen csokolozni, egyebkent meg szerencsere igenyesekkel voltam. Az igenytelenekrol meg falra maszok, arra viszont mas szempontbol volt sajna pelda
ápr. 8. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!