Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Passzívak! Milyen érzés az ha...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Passzívak! Milyen érzés az ha belétek élveznek? Szeretném kipróbálni és kiváncsi vagyok.

Figyelt kérdés

ápr. 2. 20:55
1 2
 1/12 anonim válasza:
76%
Nagyon jó érzés mikor érzed a meleg spermat kívát ha sók jön neki
ápr. 2. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
73%

"kívát ha sók jön neki"


Tanyasi gyerök vagyol?

ápr. 2. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
semmi különös, mindig így fejezzük be mostanában, nem igazán érzek úgy belül semmit, csak amikor kicsit folyik ki akkor.. inkább maga a tudat hogy így történt az tetszik..
ápr. 3. 02:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon jó én imádom mikor belém élveznek meg kicsit kifolyik
ápr. 3. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ugyanolyan jó nekik, mikor én élvezek el bennük, bár igazából nem tudok ettől élvezetesebb dolgot elképzelni az életben.
ápr. 3. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

#5

Te mit érzel olyankor mikor beleélvezel a passzívba? ;)

ápr. 4. 05:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Meg tudom erősíteni, passzívként ez ugyanolyan jó érzés, mint az aktívnak. Nem is feltétlenül csak az, ahogy az anyag spriccel befelé a seggedbe, hanem a helyzet meg a partner reakciói úgy összességében, ahogy fokozatosan felgyorsít előtte, aztán élvezésnél betolja tövig, és a kéjtől csak nyögtök egyszerre mindketten. Szerintem mindkét fél számára, így a passzívnak is ez a lehető legjobb befejezés, és ugyanannyira kielégítő, mint az aktívnak.
ápr. 4. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

6!

Mennyei érzés, nem lehet leírni.

ápr. 4. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Imádom

Egyszerűen nincs jobb 23 p

ápr. 5. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

#8

Hány éves vagy?

Kérdeznék pár dolgot :)

#6

ápr. 5. 06:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!