Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Milyen érzés a meleg szex? Le...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen érzés a meleg szex? Legelső alkalom milyen volt? Hogyan lehet felkészíteni a partnert, hogy ne fájjon neki? Nekem majd most lesz az első alkalmam kipróbálni. Először engem dugna meg a haverom, utána meg én a haveromat.

Figyelt kérdés

Tudom hogy nem vadállat módjára kell neki berakni, hanem szépen óvatosan.

Ezen kívül mire kell még figyelni?


2020. dec. 31. 02:35
 1/9 anonim ***** válasza:
83%
Nyald ki, ujjazd, lazuljon el, és megfelelő síkosítás.
2020. dec. 31. 03:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
90%
Sok síkosító és türelem
2020. dec. 31. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Türelem nagyon fontos. Csak szépen lassan mindent.

Ha ő azt mondja állj, akkor állj. Síkosító jó ha van.

Ha nagyon figyeltek egymásra, nagyon jó lesz

2021. jan. 1. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Mennyi idő alatt tágul a kisegglyuk?

Gumi nélkül akarjuk csinálni.

2021. jan. 2. 00:00
 5/9 A kérdező kommentje:
És ha bele élvezünk egymásba abból lehet gond?
2021. jan. 2. 00:02
 6/9 anonim ***** válasza:
82%

Tágulás változó. Sokat számít mennyire tudtok ellazulni.

Nekem volt olyan fiú, aki egyből simán benyomta minden előjáték nélkűl. Volt aki egy óra együttlét után sem tudta nekem berakni.

Gumi nélkül nemi betegségek előfordulhatnak, de erre én megint csak magamat tudom példának hozni. Régebben nagyon sokat szexeltem gumi nélkül, csak az utolsó pillanatban élvezés előtt húztuk fel.

Soha semmi bajom nem lett.

Mind ketten szüzek vagytok sok baj szerintem nem lehet.

2021. jan. 2. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Ha nem is nemi beteg egyikőtök sem (semmilyen betegségben), hugyúti fertőzést attól még összeszedhettek, ami szintén nem kellemes. Egyébként személyfüggő, de nem szabad durvának lenni. Lassúság, síkosító, előjáték és folyamatos kommunikáció kell vele, hogy a lehető leg kellemesebb legyen a passzívnak is.

Igazából ennyi. Ja és nem árt, ha kimossátok magatokat előtte, nehogy kellemetlenség érjen.

2021. jan. 2. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem lesz gond, ha beleélveztek egymásba, a probléma mint írtam a hugyúti fertőzéssel, nemi betegségekkel lehet.
2021. jan. 2. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha figyelmesek lesztek egymással nem lesz gond, Nagyon fontos a megfelelő higiénia,alaposan mosátok ki magatokat. Türelem, sok sikositó, odafigyelés egymásra. Gumit szerintem használjatok a húgyúti fertőzéseket elkerülése érdekében, és ha esetleg anál után mégis lenne még orális szex is. Sok sikert, és élvezzétek egymást.
2021. jan. 3. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!