Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Női ruhát kedvelő srácok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Női ruhát kedvelő srácok mennyi idősek vagytok?

Figyelt kérdés
Mikor szexeltek is rajtatok marad? Vagy csak az elején kell nektek?
ápr. 7. 11:49
 1/10 anonim ***** válasza:

Én nem hordok viszont szeretem a női ruhás srácokat ha fiatal vékony csupasz a teste es ha még hosszú a haja is.

56 Dunaújváros.😄

ápr. 7. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

31


Csak akkor van rajtam, ha a partnerem is kéri

ápr. 7. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
1 es vagyok. Szeretem ha rajta van a necharisnya és félre lehet húzni a kis tangát a popsin.😄
ápr. 7. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Max csak tanga!
ápr. 7. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
16 vagyok passzív
ápr. 8. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Sajnos még nem volt olyan partnerem, aki vágyott volna rá, ráadásul én csak részben vagyok "travi": csak a fodros és csipkés női holmi izgat magamon, és inkább csak ha a partnernek is tetszene. Szex alatt szeretném, hogy rajtam legyen. A csipkés bugyikat szeretem, a fodros szoknyát. Viszont nagyjából itt meg is áll az igényem a női ruhák kapcsán. Nem igazán van más, ami izgat magamon. Se a harisnya, se a combfix, se a magassarkú, de még a smink se.
ápr. 8. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
#6 voltam, és F40+.
ápr. 8. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Engem izgat ha marad is valami rajtam/rajta, főképp a tanga meg a harisnya. De szerintem helyzet függő :) 30
ápr. 9. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:

44


Alapvetően azt szeretem, ha végig rajtam maradnak a női ruhák többsége, amit felveszek. Persze egy-két dolog lekerülhet menet közben. :)

ápr. 11. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Elém is bepucsíthatna valaki tangában.
ápr. 11. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!