Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Szerintetek a kapcsolat...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek a kapcsolat megnyitása (kizárólag közös hármasozásra) inkább jó vagy rossz hatással szokott lenni?

Figyelt kérdés
Adott egy meleg pár, ahol teljes az összhang. A szex is jól megy, kivéve egy dolgot. Az egyik fél aktív, a másik uni, és néha ez utóbbi is szeretne dugni, amit viszont az aktív nem szeret. Emiatt szeretnének mindketten néha egy harmadik felet is bevonni.

ápr. 7. 23:24
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
51%

Miért lenne rossz, ha közösen csinálnátok és az uni is kiélhetné az aktív vágyait? 🤔😊

Szerintem teljesen természetes 🥰

ápr. 7. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem erre nincsen szabály hogy jó vagy rossz. Kapcsolatra válogatja. Ha mind a ketten úgy érzitek hogy ez belefér, akkor szerintem sok kommunikációval és empátiával működhet. Ha viszont látod a párodon hogy inkább csak rábólint, vagy Te vagy bizonytalan, szerintem nem éri meg kockáztatni.
ápr. 8. 05:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

Ha meg van beszélve, hogy ki mit szeretne és együtt megegyeztek az teljesen normális.

Mind a kettőtöknek jó legyen.

ápr. 8. 05:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Idegeneket vonjatok be mindig mást, hogy ne alakuljon ki érzelmi kapcsolat
ápr. 8. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Passzív vagyok. Egy ilyen párhoz csatlakoznék. Hátha jó lenne.
ápr. 8. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Én is örömmel lennék két aktív között passzívként.
ápr. 8. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Mi anno pár alkalommal hármasoztunk, mert uni vagyok és én is dugni akartam. A párom aktív. Nálunk az volt, hogy a párom elég nagy cirkuszt rendezett, mert egy alkalommal a 3. féllel szereteszéjjel kúrtuk egymást és a párom úgymond kimaradt a dolgok 90%-ból
ápr. 8. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
93%
Sok hármasom volt. Vki mindig kicsit kimarad… ez a nehéz benne
ápr. 8. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
85%

Nálunk szorosabbá tette a kapcsolatot, előszőr nagyon furcsa volt fel kellet dolgozni

De rengeteget tanultam belőle

ápr. 8. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
85%

Mi is szeretnénk a párommal egy aktív férfit harmadiknak.

Beszélgetnék valakivel róla akinek már volt ilyen hármas.

ápr. 8. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!