Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Hármasozással kapcsolatban...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hármasozással kapcsolatban van valakinek hosszútávon tapasztalata? Megpróbáljuk mégegyszer?

Figyelt kérdés

Gondolkodtam, hogy most szexualitás vagy felnőtt párkapcsolatok témába írjam ki a kérdést de talán inkább ide illik. Előre leszögezném, hogy akinek az értékrendjébe ez nem fér bele akkor az inkább lépjen vissza mert nem bunkó kommenteket akarok kapni hanem normális válaszokat előre is köszi.


Szóval a barátnőmmel picit több mint egy éve vagyunk együtt, iszonyatosan szeretem Őt. Tökéletes nő minden hibájával együtt, gyönyörűszép okos kedves humoros kalandvágyó és nagyon egymásra hangolódtunk. Igazából egy nagy hibája van az pedig az, hogy túl "könnyűvérű" hogy így mondjam, meg szexuálisan nagyon aktív, ezzel nincs is gond igazából, meg engem nem zavar az sem, hogy több férfival volt már mint én nővel, de igazából nagyon jó is az ágyban. Hűséges hozzám bár tudom hogy sokszor nehéz neki, igazából én vagyok az első normális párkapcsolata azelőtt akkor pasizott amikor akart, tudom ez furán hangzik de ő tényleg nagyon "aktív" ilyen téren, nagyon sok szex kell neki és van már amikor nehezen bírom persze ez nem panaszkodás akar lenni.


De volt egy rossz időszakunk amiből majdnem szakítás is lett de igazából egyikünk sem akart és végülis megbeszéltük, hogy kipróbáljuk hármasba, mivel úgyis a szakadék szélén táncoltunk max beleesünk nem veszthetünk semmit ha utána rossz érzéseink lennének. Úgyhogy megtörtént a dolog egy félig-meddig ismerőssel és valami elképesztő volt. Én féltem tőle nagyon mert ugye a másik fél srác volt de nekem is tetszett a dolog a barátnőm meg totál odavolt. Kábé 3-4 órán át csináltuk én pl még sosem élveztem akkorákat, és látni azt, hogy a barátnőm mennyire élvezi nagyon izgató volt és jó érzés. Utána nem győzött hálálkodni meg köszöngetni ezt a kis "ajándékot". És ez úgymond megmentette a kapcsolatunkat mert utána egyből kibékültünk és csak sokkal közelebb kerültünk egymáshoz, azóta is minden rendben van sőt jobb mint előtte, azóta sosem mondja már nekem, hogy önző vagyok stb pedig mindig a fejemhez vágta.


A másik sráccal egyébként azóta sem beszéltünk nem tudjuk mi van vele, és úgy volt, hogy csak egyszeri alkalom volt. De mostanában foglalkoztat a dolog újra, mert tényleg nagyon stresszes vagyok manapság és nagyon fáradt, ilyen időszakomat élem és látom a páromon, hogy megint kezd kevés lenni neki amit kap, hiába csinálja magának naponta többször.

És szeretném megint hármasba csinálni, Ő tudom hogy oda lenne az ötlettől mert ha már csak megemlítem neki is vigyorog mint a tejbetök és azóta is többször felhozta a témát. De azért vannak kétségeim, hogy oké hogy egyszer becsúszott de vajon ez tényleg rendben van? Én mindennél jobban szeretem a barátnőmet de néha rámtör, hogy lehet hogy igazából mégsem szeretem ha ezt "hagyom"? És nem tudom most, hogy jó a kapcsolatunk vajon most is jót tenne, meg félek kockáztatni. És attól is félek, hogy esetleg akit találunk, iránta kezd érezni valamit és elhagy miatta.

Persze erre semmi racionális okom nincsen, de azért ott motoszkál a fejemben, hogy ezzel most kísértem a sorsot. De azt sem akarom, hogy rosszul érezze magát egy picit is a kapcsolatunkban, vagy ne adj isten előbb utóbb a tudtom nélkül csinálja mert az már teljesen más kategória, furcsa de azt már nem bírnám. Tudom, hogy nagyon jót tennék vele megint és én tényleg azt akarom, hogy boldog legyen. Meg nekem is izgalmas lenne de nemtudom hosszú távon ennek milyen hatásai lehetnek. Valaki tud segíteni?


2017. márc. 6. 14:47
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Az a baj, hogy ha most ezt megint betolod, akkor szinte elvárás lesz, és mindig többre és többre akar vágyni. Ha te is élvezted ezt, akkor oké, de szerintem ne vidd túlzásba, mert lehet nem tudod megállítani az öngerjesztő folyamatot. Ha szóba hozza akkor mondd, hogy most lányt szeretnél bevenni, és nézd a reakcióját. Ha benne van, akkor tényleg fontos vagy neki, és az is fontos, hogy neked is ugyanakkora öröm legyen, mint neki volt a hármas. Ha kiakad, akkor önző lány, aki csak a saját boldogságát nézi. Utóbbi eset nagyon nem jó jel.
2017. márc. 6. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Ez egy nagyon kényes dolog.....nagyon jól kell ismerned azt a személyt akit partnered közelébe engedsz. Ez lehet pozitív dolog is egy kapcsolatban, de tönkre is teheti....és ez nem rajtad múlik.

Én egyetlen ilyen dologban vettem részt, nem az én ötletem volt, az akkori páromé és nagyon negatívan sült el. A párom barátnője nagyon jó csaj volt, túl jó, olyat dugtam vele mint még soha előtte, próbáltam a párommal többet foglalkozni de egyszerűen nem őt kívántam. Következő nap megbeszéltük, hogy ez egyszeri alaklom volt, de hamar vége lett.

Ha nagyon magabiztos ember vagy és jó emberismerő akkor választhatsz olyan partnert magatok mellé, akiről biztosan tudod, hogy nem jobb Nálad, de egy orosz rulett számomra. Persze lehet avval érvelni hogy ez csak szex, de ha valakivel jobban élvezed a szexet mint a saját partnereddel akkor annak a kapcsolatnak annyi, kivéve ha ezt valamivel ellensúlyozni tudod.

39F

2017. márc. 6. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Szerintem nem az lehet a gond, hogy a másikat választja helyetted, hanem inkább az hogy teljesen rászokik a 3-masra. Vannak nők akik totál rá tudnak erre kattanni.
2017. márc. 6. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
57%
Elég rossz érzés lenne, ha azt érezném a párom felől, hogy én nem vagyok neki elég, de ha tudod, hogy a csajod lotyó, akkor miért ne.
2017. márc. 6. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
39%
iggazi balek :)) 34f
2017. márc. 6. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Egyetértek az elsővel, most lánnyal csináljátok.
2017. márc. 6. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
90%

Talán hülyèn hangzik, de nekem pont egy lényegtelenebb infó tűnt fel; napi többszöri maszturbáció + te, és ez nem elég neki? Bocsánat, hogy ezt mondom, de ez már nem normális, konkrétan beteges... ezek a maszturbálások + a veled való együttlét egyébként jó neki? Mmint felszínesen nyilván igen, de komolyabban is...? Mert az is lehet, h azért csinálja állandóan, mert valahogy sosem elég neki, sosem elégül ki igazán; úgymond nem is élvezi, csak kényszeresen be akar tölteni valamiféle űrt... innentől pedig egyenes az út a nimfomániához - vagy már "célba is ért". Az pedig (a vele való viccelődés és a szó hétköznapi jelentése ellenére) nagyon komoly dolog.

Én elvinném szakemberhez...

2017. márc. 6. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
81%
Bocs,de szerintem is beteges ez a csaj! Ahogy idősödsz,egyre inkább nem fogod bírni,akkor mi lesz?Akkor beleegyezel,hogy ke félhet mással csak maradjon veled? Ne adj Isten,lebetegedsz,nem fog bírni várni napokat,rosszabb esetben heteket?! Ezen gondolkodtál már? Komolyan és nem bántásból! N
2017. márc. 6. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Következő mi lesz ? Gangbang összejövetel mert neki kevés 1f ?


Bocsi nem tudok jó tanácsot adni mert nekem ez valóban nem fèrne bele!

Azt làtom hogy te is érzed hogy ez nem teljesen normális.

Ez kb olyan hogy míg egy normàlis kapcsolatban 50-50% esély a megcsalásra, nàlatok ez jócskán àtbillent a nimfo barátnőd miatt.

Hosszútávon tuti nem maradtok együtt, abból kiindulva hogy már majdnem szakítottatok, és csak a 3as szex mentette meg az egészet.

Komoly kapcsolat, házasság, nem a szexről szól. Szóval ha ennél több nem tart össze titeket ,akkor a hoszabb távot elfelejtheted.

Szerintem élvezd amíg élvezed , hármasozzatok ha jól esik ,de ennek egyszer vége lesz arra készülj fel.

2017. márc. 7. 02:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

1 év után szakítás egy rosszabb időszak miatt?? Ez se jó jel! Ha egy édeshármas menti meg a kapcsolatot akkor ott nagyobb bajok vannak!


Az első 3 évben bőven elégnek kéne lenned te magadnak ha tényleg szerelmes. Akkor veled akarna lenni 0-24, senki másra nem vágyna, aztán amikor múlik a hormon lehet a feldobáson gondolkodni, de ez nem az unalom feldobása.

Hosszútávon szépen rászokik, aztán jönnek majd más dolgok, mert ő nem fog leállni, te viszont eljutsz majd arra a pontra hogy így nem lehet családot és jövőt tervezni. Ő mit tesz meg érted ebben a kapcsolatban??

2017. márc. 7. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!