Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Egy masszőr esetében mi a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy masszőr esetében mi a jobb? Ha lehet tudni róla, hogy meleg vagy az ha nem beszél róla?

Figyelt kérdés

ápr. 11. 16:11
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
85%
Én örülnék egy meleg, meztelen fiatal masszőr srácnak. 😊
ápr. 11. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem releváns egy masszőrnél, hogy meleg, vagy sem, ha nem mossa össze a munkáját a vágyaival. Engem pl. nem érdekelne, de az lehet zavarna, ha az arcomba tolná, hogy meleg, attól függetlenül, hogy egy oldalon állnánk akkor. Első sorban masszíroztatni megy oda az ember, ha meg extra is kell, akkor lehet találni olyan masszőrt, aki vállal szolgáltatásokat is.
ápr. 11. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem az a normális, ha nem téma a masszőr nemi irányultsága. Már feltéve, ha gyógyászati szolgáltatásról beszélünk és nem nemi szolgáltatásról. Utóbbi esetben viszont eleve hirdesse így magát.
ápr. 11. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon kellemetlenül érezném magam ha a masszőröm erről beszélne. Meleg srácként egy ideig jártam heteró nő masszőrhöz. Amikor a telefontokomon lévő szivárványos matricából levágta a szitut a következő alkalommal masszázs közben megjegyezte hogy mennyire bejövök neki, de mivel meleg vagyok így nyugodtan mondhatja. Számomra az is furcsa volt és pár alkalom után nem is mentem vissza.
ápr. 11. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
2# Hol lehet találni?
ápr. 11. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
meleg masszőrhöz járok de nem beszélgetünk róla.
ápr. 11. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
96%
#5 Ismerősöm járt ilyen masszőrhöz, majd megérdeklődöm tőle, hogy milyen úton talált rá.
ápr. 11. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
84%
Egy meleg masszőr férfihoz elmennék masszázsra.
ápr. 12. 05:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
80%
szerintem nem kell beszélnie róla, de nekem egy nem meleg masszőr azért kiverte a végén csak úgy
ápr. 13. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

Az én masszőröm is meleg illetve bi, de ez ott nem téma.

Az elején tisztázva volt, hogy ez nem szexuális szolgáltatás és kiegészítő szolgáltatásként sincs semmi ilyen jellegű.

Ő is úgy van vele: aki mást akar az meg keressen olyan szolgáltatást magának.

ápr. 14. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!