Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Masszőrhöz mentem, nem tudtam,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Masszőrhöz mentem, nem tudtam, hogy meleg,csak ott derült ki. Volna értelme jelezni neki, hogy hogy érzek? Valószínűleg, ha melegrandin vagy más ilyen platformon esélyem sem lenne nála.

Figyelt kérdés
Ő vágja, hogy meleg vagyok... de félek nagyon a csalódástól... napok óta csak rá tudok gondolni... :(

febr. 4. 19:27
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Miért gondolod, hogy ne lenne esélyed randi oldalon nála? Annyival jobbnak tartod magadnál? Egyébként szerintem ne mond neki, hogy mit érzel, inkább hagyd, hogy alakuljanak a dolgok. Próbálj meg vele beszélni, azon kívül is, hogy elmész hozzá masszázsra.
febr. 4. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:

Köszönöm! Mert nagyon népszerű... és nagyon helyes. Én pedig visszahúzódó vagyok és felénk...


Próbáltam ma is elhívni, de nem mertem... úgy félek a csalódástól .


Úgy szeretném hozzáérni, megölelni... majdnem elbőgtem magam ma, amikor simogatott... :(

febr. 4. 19:53
 3/13 anonim ***** válasza:
70%
Ha fizetsz se lesz esélyed...
febr. 4. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Menjek másik masszőrhöz inkább?
febr. 4. 20:10
 5/13 anonim ***** válasza:
91%
Egyes vagyok. Én sem látom magamban a szépet sok esetben, pedig sokak szerint helyes vagyok. Én úgy gondolom, hogy hinned kell magadban. Ne vedd ennyire komolyan. Ha elutasít mit vesztesz? Semmit. Próbáld lazábban felfogni, és ne szeress azonnal bele bárkibe. Tapasztalatból mondom, ha ezen tudsz változtatni, akkor sokkal könnyebb lesz.
febr. 4. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen!



Nem kellene járnom hozzá...inkább egy hetero sráchoz, abba talán nem esnék bele...

febr. 4. 20:17
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Nehogy azt hidd... az esetek kilencven százalékában olyanokba estem bele, akikről pontosan tudtam, hogy heterók. Nem lehet sajnos ezt szabályozni pedig jó lenne.
febr. 4. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Meleg, ebben nem lehet kétség
febr. 4. 21:29
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

,,Nem kellene járnom hozzá...inkább egy hetero sráchoz, abba talán nem esnék bele..."

Erre írtam válaszul, hogy hiába mész heteróhoz, még ott sem lehetsz biztos benne, hogy elkerülöd a szerelmi csalódást. #7-es voltam.

febr. 4. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

Ha másik masszőrhőz mész ott is lehet, hogy előfordul a szerelem.

Ezt nem tudod.

Ez a masszőr hol van? Szoktatok beszélgetni?

febr. 5. 04:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!