Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Prolapse fétis?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Prolapse fétis?

Figyelt kérdés

Van köztetek olyan személy (ek), akinek fétise, de legalábbis tetszik neki a Prolapse? Esetleg ha személyesen neked is van, kíváncsi vagyok hogyan érted el stb.

Nekem még nincs, de dolgozom rajta. Egyaránt tetszik máson, és én is ki szeretném fejleszteni.

Tudom hogy nem egy szokványos érdeklődési kör, de hát na😅 Akár privátban is írhatsz👍



ápr. 11. 17:41
 1/10 anonim ***** válasza:
78%
Magyarul esetleg? Annyira nem érdekel, hogy kigooglezzam
ápr. 11. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
87%
Ne haragudj, de az mi a f@szom?
ápr. 11. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
73%
Ellenkezőleg. Rosszul vagyok tőle. Eszméletlen undorító.
ápr. 11. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Hát igen, elég megosztó "dolog"😅
ápr. 11. 21:40
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Borzasztó távol áll tőlem ez a dolog, viszont szeretném megkérdezni, hogy akinek ilyen van, az egy sima behatolásos közösülésből mennyit érez? Meg úgy alapból mit, hol és hogyan? Videón láttam már, hogy hogy nézett ki a bélfal, ami kitüremkedik és hát szerintem az messze nem gyári állapot volt a gyulladt piros színnel. Minden előítélet nélkül, mi az élvezet ezen irányú fétisben?
ápr. 11. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
88%
Belgyógyász vagyok, eleget látom az emésztőrendszert monitoron...
ápr. 12. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
73%
Hogy lehet ezen egyáltalán dolgozni? Nyilván videón én is láttam ilyet, de sztem ez végképp túl megy azon a határon ami normális lenne. Nem vagyok orvos, de nem gondolom, hogy ez ne lenne káros hatással az emberi szervezetre, azon kívül is, hogy a végbél kijön a helyéről.
ápr. 12. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Nekem bejön, elsőre durva látvány volt, azután már tetszett
ápr. 14. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

El nem magyarázta senki, hogy mit jelent ez a 'prolapse', de a válaszokból összeszedtem a megfelelő információt a saját válaszomhoz:


NEM


Különösen azért SEM, mert Colitis ulcerosám van, de ez igencsak undorító nekem - csak hogy mindenki írjon egy ismeretlen szót.

ápr. 16. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

9-es

Biztosan nem lehet kellemes a fekély... Azért nem írtam le "magyarul" a prolapse jelentését, mert egyszerűen nem igazán lehet. A végbélkifordulás gyakran használt fogalom rá, de nem igazán pontos, mert nem csak a végbél fordul ki, hanem a szigma. Amikor csak a végbél látszik az a "rose". És nem csak férfiaknál van ez, nőknél is pl: Dirtygardengirl.👍

ápr. 16. 18:58

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!