Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Melegeknél is vannak olyan...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melegeknél is vannak olyan szexuális szokások mint a heteróknál? A többi lent.

Figyelt kérdés
Nyitott kapcsolat,párcsere,cuckold vagyis felszarvazás,swinger,szexbuli. Erre gondoltam.

ápr. 14. 23:55
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Persze
ápr. 15. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
93%
Csak ezek vannak
ápr. 15. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Leirhatnátok ki mit csinált?
ápr. 15. 00:59
 4/6 anonim ***** válasza:
74%

Melegeknél csak ezek vannak

Kb 1% a huseges, nem felrekefelo, nem megcsalo kapcsolat

ápr. 15. 06:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
89%
6.éve élek monogám hűséges kapcsolatban
ápr. 15. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Ami engem illet, egy hűségen alapuló, normális kapcsolatra vágyom újra, mindenféle hülyeségtől és fétistől mentesen, olyasmire, amiről a 6-os írT. de közben kitörölték.


Az egy dolog, hogy mit szeretne a másik, s én mit szeretnék, de álljon már meg a gyászmenet!


Annyit szeretnék csak a leendő páromtól, hogy meghallgassuk egymást, ne cirógassuk a telefonunkat egymás előtt a beszélgetést elkerülve és magunkban nagyot hahotázva, hanem beszéljük meg a dolgainkat egymással élőszóban.


Úgy tűnik, ilyen nem nagyon van, úgyhogy érdemes lenne lassan a társkeresésről lemondanom...

ma 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!