Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Ez miért van így a melegeknél/...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez miért van így a melegeknél/biszexeknél is, mint a heteróknál, hogy kortól függetlenül mindenki a 16-25 évesekre nyomul? Pedig ott még az sincs mint a nőknél, hogy ők a legtermékenyebbek

Figyelt kérdés
Tehát mint ahogy a heteróknál a férfiak számára legkívánatosabbak a 16-25 éves lányok a férfi saját korától függetlenül, úgy a férfiak között is kb ugyanez a korosztály az, akit első sorban akarna a többség szexuálisan, szintén a saját korától függetlenül.
2019. jan. 17. 19:22
 1/7 anonim ***** válasza:
97%

Elég ritka a heteróknál, hogy egy fiatal csajra nyomul azért mert megtermékenyíthető.. melyik világból jöttél?


A melegeknél is van ilyen, hogy a fiatalabbakat jobban szeretik, bár inkább az aktívoknál, a passzívoknak az élvezet a fontos, nem az hogy a társa fiatalabb, egyidős, vagy idősebb (kivéve apakomplexus), tisztelet a kivételnek, de ez általában így van.

2019. jan. 17. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
80%

Kva nagy tévedés, hogy a gyereklányok a legtermékenyebbek. A NŐK A huszas éveik elejétől (bár inkább közepétől) a harmincas éveik közepéig a legtermékenyebbek.

Nem akkor, amikor még növésben van a kifejletlen gyermeki testük. Tiniszüléseknél legalább annyi komplikáció adódhat, mint a menopauza előtt közvetlenül szülő nőknél. Vannak országok, ahol vezető halálok a terhesség és a szülés a tinilányok körében.


Azért nyomul mindenki a gyerekekre, mert egy határeset pedofil világban élünk, ahol a nőkön a felnőttség jelei (szőr, a legapróbb ráncok, a "gyerekháj" eltűnése pl az arcról) rondának számítanak.

A biológiát ne keverd ide.

2019. jan. 17. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
42%
Azért szeretjük a lányokat 16-25 évesen, mert akkor a legszebbek.
2019. jan. 17. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
58%
Azért szeretem a fiukat 16-25 évesen, mert akkor a legszebbek. Pl. egy tini péniszének még egészen más illata van, mint egy középkoru férfinek. Egy fiatal spermája is finomabb.
2019. jan. 17. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Egyszerű, azért mert az öregedés nem egy jó dolog, és annak a jelei, látványa fokozqtosan rontják test élvezeti értékét.

A saját testemen, arcomon is látom hogy akár csak a táplálkozás mennyire változtatni tudja azt hogy mennyire vonzó.


Ez egy nyers meghatarozás volt , a szeretetet meg egyéb immateriális dolgokat ne keverjük bele.

2019. jan. 18. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a sokszor nagyon helyes és szép arc miatt is.Egy fiús,kölykös arc pozitív érzéseket vált ki.Ebben a korosztályban nagyon sok a szép,helyes fiú.
2019. jan. 19. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Pont úgy szexi tud lenni egy 30-as jó pasi mint egy tini. Mindenkinek más a zsánere szerintem. Szóval ez általánosítás szerintem, de tény hogy a tini és fiatal valahogy vonzóbb. Talán mert máshogy állnak minenhez. Más az energiájuk, minden. Meg valahogy 25 felett elhagyják sokan magukat és pocakosak lesznek pl, ami nekem pl gáz.
2019. jan. 20. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!