Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Van olyan heteró haverotok,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan heteró haverotok, barátotok, akit annyira kedveltek, hogy megvennétek a használt tárgyait, és miket?

Figyelt kérdés
ápr. 16. 17:55
 1/9 anonim ***** válasza:
78%
Van,de cseréltünk és nem megvettem.Alsógatyát😊
ápr. 16. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
36%

Annyira nem kedvelem, de a sógoromtól megvettem a solingeni étkészletüket, egy szőnyeget és a szoptatós foteljüket.

Koszos/xaros gatyát azért sem árult, mert nekem is van itthon, neki meg a húgom kimossa. :-D

ápr. 16. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
68%
Senkitől nem vennék semmi ilyesmit.
ápr. 16. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Nem feltétlenül szexuális vonatkozású tárgyra gondolok, hanem aminek érzelmi értéke is van, mert egy "elérhetetlen heteró" baráttól, havertól származik, és ha használod, rá gondolsz, egy pluszt ad neki.
ápr. 16. 19:00
 5/9 anonim ***** válasza:
Persze, a sportcipőiket szívesen megvenném több haveromtól is és aztán hordanám is meg játszadoznék velük (sneaker fétis)
ápr. 16. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
53%

Szerintem a kérdés rosszul lett megfogalmazva.


Az indíték továbbra sem tartozik rám, de annyit tudok mondani, hogy az "elérhetetlen heteró" barátaimtól egy csomó dolgot vettem meg mindennapi használatra, ami néha eszembe jut, de nem feltétlenül akkor, amikor használom. Pl. amikor a számítógépemet használom, akkor sem gondolok X-re, aki áfamentesen szerezte ezt nekem, ahogy a televíziót sem; amikor bemegyek a szobába, szintén nem gondolok X és Y-ra, akik a polcrendszert felfúrták, se nem Z-re, aki a konyhát tervezte, vágatta ki, hozta el, fúrta fel és számtalanszor jött, hogy nekem jó legyen majd.

Facebook nélkül is teljes életet élek. ;-)

ápr. 16. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
6: De gondolom, nem azokon verték a farkukat, amire gondolhatnál. :D
ápr. 16. 20:54
 8/9 anonim ***** válasza:
0%

Nem fantáziálok heteró haverok ról.

Ha így értetted a kérdést.

ápr. 16. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
felteszem, hogy nem arra verték a farkukat, kedves 7-es, alias kérdező.
ápr. 16. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!